Lista ocen Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wacław
Sedan 2.0 139KM 102kW
Przełączniki i pozycja kierownicy ok, podłokietnik trochę krótki, ale można się przyzwyczaić. Jeździmy w komplecie 2 dorosłych 178 i 182 cm i dwoje dzieci - miejsca jak w tramwaju. Wygodne zagłówkie. Dopasowanie fotela kierowcy i mojej na nim pozycji zajęło mi 2 tygodnie. Fotele średnio trzymają na bokach. Przy ostrym zakręcie muszę sie pochylić w stronę skrętu, inaczej wypadnę z auta :)
~RZEPAS
Sedan 2.0 139KM 102kW
Jak dla mnie miejsca za kierownicą sporo,wielostopniowa regulacja fotela pozwala ustawić fotel osobom o różnym wzroście.Ztyłu sporo miejsca,fakt wożę tam tylko córkę ale sam też siedziałem z samej ciekawości.
~Tomek (kroczekt@poczta.onet.pl)
Sedan 2.0 139KM 102kW
Nie zaszkodziłoby gdyby obsługa tylnej wycieraczki była przy kierownicy. Twardy lewy podłokietnik. Siedzenia niby twarde, ale da się jechać tysiące kilometrów bez bólu pleców...
~Groover
Sedan 2.0 139KM 102kW
Większość OK, ale niektóre rozwiązania to idiotyzm (np: konsola sterowania tylnią wycieraczką jest umieszczona po prawej stronie poniżej kierownicy)
~Tomek (tomcat34@interia.pl)
Sedan 2.0 139KM 102kW
Siedzenia moglyby byc dluzsze, ale to norma w tej klasie. Natomiast zaglowki to kompletna kaszana. Nie da sie ich ustawic blisko glowy.
~Grzesioka; kania@isa.com.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
ok - mam firmowe radio Hyundaia i troche mi przeszkadza regulacja tonów i balansu, poza tym wszystko w zasięgu ręki
~McMike
Sedan 2.0 139KM 102kW
w sumie to nie jezdzilem wiele roznymi autami wiec nie wiem jakby bylo lepeij lub gorzej
~Wiktor
Sedan 2.0 139KM 102kW
dość oryginalne usytuowanie niektórych elementów sterowania nie ma znaczenia - przyzwyczaić się trzeba
~nekkro/nekkro@vp.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
Jest bardzo dobrze,a włącznik tylnej wycieraczki jest celowo w tym miejscu,domyślcie się dlaczego...:)
~PGR
Sedan 2.0 139KM 102kW
Głupio umieszczony przycisk wycieraczki tylniej.