Lista ocen Hyundai Lantra I 2.0 139KM 102kW 1991-1995 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wacław
Sedan 2.0 139KM 102kW
U mnie nie jest łatwo wrzucić jedynkę, dlatego spod świateł czasem się spóźniam z ruszeniem. Wsteczny wskakuje raz lekko, raz zacina się, wtedy pomaga lekkie puszczenie pedału sprzęgła. Pozatem lewarek chodzi głośno. W Ponym skrzynia chodziła płynniej, ale ze wstecznym był ten sam problem, to też nie jestem zaskoczony. Ale takie podstawowe problemy to już powoli wstyd.
~nekkro/nekkro@vp.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
Dobrze zestopniowana,cholernie długa dwójka (120km/h) co się przydaje.Czesty problem z zapięciem wstecznego i czasami jedynki na skrzyżowaniu!
~Wiktor
Sedan 2.0 139KM 102kW
poprawna, cicha praca, dobre zestopniowanie, doskonale sprawdzająca się w górach, na zimno opiera się na "R"
~Groover
Sedan 2.0 139KM 102kW
chodzi bardzo lekko, nawet rano w przy silnych mrozach. Małe problemy z R (czasami trzeba 2 razy wcisnąć sprzegło)
~PGR
Sedan 2.0 139KM 102kW
Biegi nie wchodzą rewelacyjnie, ale skrzynia biegów w normie - nie szarpie, nie zgrzyta.
~Grzesioka; kania@isa.com.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
precyzyjna ale twarda, przy dużych mrozach ciężko wchodza 2 pierwszebiegi, po rozgrzaniu juz ok
~Grzesiek, grzesioka@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
dla mnie troche toporna choc działa pewnie. kiedys jezdziłem Fiestą i tam skrzynia biegala płynniej :)
~RZEPAS
Sedan 2.0 139KM 102kW
mogłaby chodzić płynniej,czasami kiepsko wchodzi jedynka i wsteczny
~rami2@polbox. com
Sedan 2.0 139KM 102kW
Długi skok dżwigni zmiany biegów, zbyt krótkie biegi do 4, 5 rewelacyjnie elastyczna
~Piotr
Sedan 2.0 139KM 102kW
Początkowo problemy z wrzuceniem "trójki", które same znikneły