Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
w zasadzie nie ma podzespołów wadliwych fabrycznie, starość i brud dają się we znaki, ścierają się oznaczenia z włączników i manetek, trzeba sobie umieć umyć uszczelki żeby okna domykały, zainstalować c.zamek bo wkładki w zamkach drzwi są luźne, felgi aluminiowe, fabryczne niby dobry stop ale co roku kilka stów na prostowanie... inaczej po 120 km/h dyga, poważnie myślę o zakupie blaszaków
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Jak na razie nic nie robiłem poza normalnymi sprawami eksploatacyjnymi (olej, filtr powietrza i oleju, świece, klocki hamulcowe itp.). Trochę szwankuje wycieraczka tylnej szyby - źle zbiera wodę, bo ma za słabą sprężynę dociskającą ją do szyby - ale to banał.
~OO
Kombi 1.6 114KM 84kW
słaba jakość plastików, dlatego daję dwie gwiazdki bo to są denerwujące pierdoły, które w prawdzie można skleić samemu lecz nie powinny się zdarzać np. klamka wewnętrzna, zaczep rolety bagażnika. oprócz tego zepsuło się podnoszenie szyby od strony kierowcy
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Tak jak w każdym aucie zmiany okresowe muszą być dopełnione. Silnik i osprzęt nie ma aż tyle elektroniki, a części są w dosyć przystępnej cenie. Dla przykładu: kompletny rozrząd z wymianą 300 zł. Filtr powietrza: 40zł. Świece 20zł.
~al-shabazz
Kombi 1.5 88KM 65kW
napedy elektryczne szyb dosyc delikatne i kosztowne silnik wycieraczki tyl padl chociaz niewiele byl uzywany przyciski sie wycieraja male wycieki oleju (pokrywa zaworow) gumki i laczniki stabilizatora tyl (100pln) duperele
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Z tymi drobiazgami różnie. Ale to pierdułki więc tanio i mogą poczekać. Najczęćciej - podświetlenie tablicy i przyżądów - silniczek wycieraczki tylnej - tarcze hamulcowe wichrują sie
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Stare auto to i się zużywają klamki,szwankują przyciski od sterowania szyb ot takie rzeczy.Przy bardzo niewielkim wkładzie finansowym i odrobinie pracy doprowadziłem to wszystko do porządku.
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Autko kupiłem roztrzaskane (maska, zderzak, chłodnica, itp, itp...), jeżdżę nią codziennie i przez rok czasu jedynie do wymiany miałem łożysko w tylnym kole. Dla mnie bomba!!! Części taniutkie!!!
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Dobrze prze pierwsze 10 lat, niedługo później złamana rączka wewnętrzna drzwi (plastikowe), rączka klapy bagażnika przy -16 stopniach. Guzik pasa pasażera urwany
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Kombi
9,3
9,7
~Pracowity
Kombi 1.8 128KM 94kW
Auto ma swoje lata wiec usterki to normalna sprawa. Problem z elektrycznymi szybami, rozszczelniona klima, trzeszczce plastiki.
Hyundai Lantra II Kombi