Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
Hyundai Lantra II
w zasadzie nie ma podzespołów wadliwych fabrycznie, starość i brud dają się we znaki, ścierają się oznaczenia z włączników i manetek, trzeba sobie umieć umyć uszczelki żeby okna domykały, zainstalować c.zamek bo wkładki w zamkach drzwi są luźne, felgi aluminiowe, fabryczne niby dobry stop ale co roku kilka stów na prostowanie... inaczej po 120 km/h dyga, poważnie myślę o zakupie blaszaków
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Hyundai Lantra II
Jak na razie nic nie robiłem poza normalnymi sprawami eksploatacyjnymi (olej, filtr powietrza i oleju, świece, klocki hamulcowe itp.). Trochę szwankuje wycieraczka tylnej szyby - źle zbiera wodę, bo ma za słabą sprężynę dociskającą ją do szyby - ale to banał.
2,0
~OO
Hyundai Lantra II
słaba jakość plastików, dlatego daję dwie gwiazdki bo to są denerwujące pierdoły, które w prawdzie można skleić samemu lecz nie powinny się zdarzać np. klamka wewnętrzna, zaczep rolety bagażnika. oprócz tego zepsuło się podnoszenie szyby od strony kierowcy
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Kombi
9,3
9,7
~silas
Hyundai Lantra II
Tak jak w każdym aucie zmiany okresowe muszą być dopełnione. Silnik i osprzęt nie ma aż tyle elektroniki, a części są w dosyć przystępnej cenie. Dla przykładu: kompletny rozrząd z wymianą 300 zł. Filtr powietrza: 40zł. Świece 20zł.
~al-shabazz
Kombi 1.5 88KM 65kW
Hyundai Lantra II
napedy elektryczne szyb dosyc delikatne i kosztowne silnik wycieraczki tyl padl chociaz niewiele byl uzywany przyciski sie wycieraja male wycieki oleju (pokrywa zaworow) gumki i laczniki stabilizatora tyl (100pln) duperele
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Hyundai Lantra II
Z tymi drobiazgami różnie. Ale to pierdułki więc tanio i mogą poczekać. Najczęćciej - podświetlenie tablicy i przyżądów - silniczek wycieraczki tylnej - tarcze hamulcowe wichrują sie
~sssyk1
Hyundai Lantra II
Stare auto to i się zużywają klamki,szwankują przyciski od sterowania szyb ot takie rzeczy.Przy bardzo niewielkim wkładzie finansowym i odrobinie pracy doprowadziłem to wszystko do porządku.
~Joshi
Hyundai Lantra II
Autko kupiłem roztrzaskane (maska, zderzak, chłodnica, itp, itp...), jeżdżę nią codziennie i przez rok czasu jedynie do wymiany miałem łożysko w tylnym kole. Dla mnie bomba!!! Części taniutkie!!!
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Hyundai Lantra II
Dobrze prze pierwsze 10 lat, niedługo później złamana rączka wewnętrzna drzwi (plastikowe), rączka klapy bagażnika przy -16 stopniach. Guzik pasa pasażera urwany
~Pracowity
Kombi 1.8 128KM 94kW
Hyundai Lantra II
Auto ma swoje lata wiec usterki to normalna sprawa. Problem z elektrycznymi szybami, rozszczelniona klima, trzeszczce plastiki.
Hyundai Lantra II Kombi