Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi (28) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Hyundai Lantra II
I tu jest mistrzostwo świata. Dynamika w połączeniu z ekonomią. Kiedy jedziemy w zakresie 1,5 do 2,5 tys. obr/min. rewelka - ja na gazie w trasie wykręcam 7.2 l/100km (niech się schowa 1,9TDI VW-na)a nie jest to żółwie tempo (100 km/h). Przy normalne jeździe 120-130 km/h rośnie do 8,5 l/100km. Miasto standardowo 10-cha a przy wyścigach na światłach wciąga nawet do 14.
~beryl ewaipiotrswiech@wp.pl
Hyundai Lantra II
dość spore spalanie bo ponad 8 litrów ale to może dlatego że mam ciężką nogę i lubię wykorzystywać dobre właściwości silnika ;).mino iż to koreańczyk to ceny części rozsądne(komplet rozrządu + wszystkie paski-250 zł,świece NGK-50 zł,filtr oleju + powietrza-70 zł)
~OO
Hyundai Lantra II
w mieście potrafi wciągnąć 10-11L (Bydgoszcz) trasa najlepszy wynik jaki osiągnąłem to ok. 6L przy stałej prędkości 80-90Km/h jadąc dynamicznie na trasie 7-8L ceny części śmiesznie niskie, wiele napraw można wykonać samemu.
~silas
Hyundai Lantra II
Autem jeżdże w górach, gdzie jest pełno zakrętów i trudno utrzymać jednakową prędkość. W cyklu mieszanym miasto-trasa pali 8-9 litrów gazu. Przy bardzo spokojnej jeździe da się zejść na 7 litrów. W mieście będzie z 11 litrów gazu.
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Hyundai Lantra II
Tutaj Auto nie ma sobie równych. Spalanie niewielkie bo i pojemność mała, części(wszystkie) dostępne w sklepach , na szrotach , aukcjach i hurtowniach. Ceny śmiesznie małe.
~Aero77
Hyundai Lantra II
Autko przy zakupie miało 170 tyś, przejechałem nim 35 tyś, i odpukać póki co,jedynie klamka wewn. pękła. W trasie pali od 6,5 l. do 90km/h, powyżej tej wartości nawet 8,5 l.
~benji
Kombi 2.0 139KM 102kW
Hyundai Lantra II
jestem w szoku, że tak mało pali!!! ceny części eksploatacyjnych przyzwoite. jeszcze nic nie naprawiałem, więc nie wiem ile kosztują inne klamoty. tanie dobre auto.
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Hyundai Lantra II
Doskonałe. Jak na kombi to wręcz wyśmienite. Za sprawą dużego, ale słabego dizlowego silnika. Ceny przeglądu są tanie, naprawy i części też. Chociaż te ostatnie ciężko czasami dostać.
~LUK721
Hyundai Lantra II
Rybakiem nie jestem, pali swoje normalnie, etylina 8/10/12, LPG 9/11/13 i to jest dla mnie 'dobrze'. Z częściami jest różnie, tak z dostępnością jak i ceną, serwisy są, allegro jest.
~Joshi
Hyundai Lantra II
Raczej super jak na 1.6 16V. W trasie przy spokojnej jeździe około 100km/h średnio pali 6.8l/100km. W mieście o literek więcej weźmie. Ale jeżdżę jak emeryt, dlatego ;)
Hyundai Lantra II Kombi