Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Dobrze wybiera nierówności, trochę zbyt miękki tył (buja na muldach), na zakrętach trochę się przechyla przy agresywnej jeździe, ale w zakrętach pełna kontrola, bo tylne zawieszenie przy wychylaniu się nadwozia powoduje lekki skręt tylnych kół w kierunku zakrętu więc im bardziej się wychyla tym lepiej tył wchodzi w zakręt (rewelacyjne odczucie - czapki z głów dla inżynierów z hyunai-a).
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Dobrze trzyma sie drogi- NAPRAWDE! Mimo, że jego zawieszenie jest dość miękkie, to nigdy nie straciłem nad nim panowania, a czasem jeździłem ostro.Warunkiem są oczywiście dobre opony. Nierówności są ładnie wybierane i słabo przenoszone na karoserie-a to oczywisty plus:) Dziurę słychać, ale nie czuć;) I zawieszenie nie jest \"słabe\"\"nietrwałe\" jak to się sądzi o koreańczykach.
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
Sympatycznie miękko zestrojony, co w połączeniu z niskim prześwitem wymusza uwagę na garbach. Po lesie i offroadowo też pojeździłem, byle powoli. Na asfaltach pełen standard komfortu, tylko dbać o proste felgi. Perfekcyjne hydrauliczne wspomaganie kierownicy.
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Wole komfort niz sport, a wiec dla mnie jest dobrze. Z tyłu niezależne co przekłada się na stabilność i trzymanie w zakrętach. Hamulce średnie. Układ kierowniczy ze wspomaganiem nie daje zapisu o droodze ,ale nie jest gumowaty.
~Marcin
Kombi 1.6 114KM 84kW
Wspomaganie bez zarzutu. Reszta układu jezdnego pracuje zadziwiająco dobrze, patrząc na to w jakich warunkach użytkujemy auta na polskich drogach ;) Drobne usterki wynikają tylko ze zwykłego zużycia eksploatacyjnego.
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Samochód prowadzi się bardzo dynamicznie i pewnie. Nisko zawieszona, usportowiona lantra świetnie wchodzi w zakręty. Zawieszenie chodzi cicho. Przy 140 km/h samochód prowadzi się pewnie.
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
I TU LIPA. JEDNO TO MAŁO AWARYJNY I TRWAŁY - IDEALNY NA POLSKIE DROGI TO ZALETA. WADA - ZBYT MIĘKKI NADSTEROWNY NA SZYBKICH ZAKRĘTACH - TENDENCJA DO ZARZYCANIA TYŁEM SZCZEGÓLNIE W ZIMIE
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Naprawdę dobrze wybiera nierówności, ale też nie jest za miękki. Przyzwoita średnica zawracania, doskonałe zbalansowane wspomaganie kierownicy. Ze względu na koszty 175/65R14 to tanie opony.
~Ryszard
Kombi 2.0 139KM 102kW
Zawieszenie jest kopią rozwiązania w Toyocie Carinie E - mechanik tak ocenił. Ja odbieram układ jezdny bardzo pozytywnie. Dobrze tłumi nierówności, prowadzi się pewnie i komfortowo.
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Kombi
9,3
9,7
~conrado
Kombi 1.8 128KM 94kW
dobre zawieszenie jak na ta klase aut może nie wypas ale daje rade po dobrej drodze tym autem sie płynie potrafi uśpić ;) dałem 5 bo zasługuje za te pieniądze na pochwałe
Hyundai Lantra II Kombi