Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~silas
Hyundai Lantra II
Auto nisko zawieszone, siedzisz nisko. Podczas jazdy na wprost widzisz wszystko elegancko. Zaś manewrowanie ułatwiają dodatkowe boczne szyby tylne. Auto jest dosyć długie, często trzeba kombinować, aby się zmieścić.
~cacekLantra
Hyundai Lantra II
Widać wszystko jak na dłoni w wersji Kombii.Lusterka naprawde duże.Przez tylnią szybę wszystko ładnie widać,nisko osadzona więc nie ma problemu z dostrzeżeniem co znajduje się za pojazdem.
~LUK721
Hyundai Lantra II
Sporo szyb dookoła, przednie słupki nie wadzą. Może fantazyjny profil dachu w kombi odbiera możliwość instalacji szyberdachu, ale to raczej na widoczność nie wpływa...

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
Hyundai Lantra II
Spore powierzchnie okien. Z tyłu, jak w każdym kombi warto dodać czujnik parkowania, ale... przy mojej wadzie wzroku jeszcze w nic nie stuknąłem.
~MARIUSZ
Hyundai Lantra II
DUŻA SZYBA JEDNAK MAŁO ODPORNA NA ZARYSOWANIA (BYNAJMNIEJ ORYGINALNA), TYLNA LEKKO PRZYMAŁAWA - W WERSJI KOMBI - BOCZNE OK - SŁUPSKI ODPWOEDNIEJ GRUBOŚCI
~Joshi
Hyundai Lantra II
Jak to w kombi widać wszystko z każdej strony. Jest to moje pierwsze kombi i obawiałem się parkowania tyłem, a tu proszę, bez problemu ;)
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Hyundai Lantra II
Dobra, duża widoczność. Trochę zbyt mała tylnia szyba. Przednie szyby bardzo duże. Na plus.
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Hyundai Lantra II
Widoczność jest wyśmienita w każdą stronę. Duże okna i cienkie słupki.
~benji
Kombi 2.0 139KM 102kW
Hyundai Lantra II
do tyłu nie jest najlepiej, ale to w końcu kombi, więc nie ma co narzekać.
~KB
Hyundai Lantra II
Nie narzekam, zwłaszcza, że jest to długie kombi. Minusem są zaparowane szyby.
Hyundai Lantra II Kombi