Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi (32) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~x7x
Kombi 1.8 128KM 94kW
Bardzo dobry silnik-mocny, elastyczny bardzo oszczędny ( uwaga należy stosować paliwo o liczbie oktanowej minimum 98, inaczej zużycie wzrasta -udowodnione ) Bardzo dobre zawieszenie jak na tą klasę aut. Obszerne wnętrze. To trzy największe zalety tego kombi
~Krzysztof
Kombi 2.0 139KM 102kW
Super samochód, elstyczne przyśpieszanie, łatwość w prowadzeniu, pewność na zakrętach. Ekonomiczny. Warunkiem dobrej kondycji jest dbałość o detale, regularne przeglądy. Nie wolno znacznie przyśpieszać na zimnym silniku.
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
jak jeździ to jeździ, sporo części pasuje z różnych wersji, np. mam alternator z coupe, prosta budowa, brak elektroniki, no i 2.0 już można się nie czuć jak operator kosiarki... jest pałer!
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Nie jest to auto moich mażeń ale posiada wiele zalet. Blacharki przewaznie nie atakuje rdza, mechanika działa elektryka czasem da o sobie znać ale szybko i tanio sie ją naprawia.
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Dobre auto na dłuższe, spokojne trasy. Komfort zapewniony. Może marka nie przekonuje, ale to dobry samochód. Wygląda świetnie. Prawdziwy ładny kombiak. Całokształt na plus.
~Krzysiek (xedo@wp.pl)
Kombi 1.5 88KM 65kW
Bardzo lubię mój samochód. Kończy mu się gwarancja więc trzeba się rozejrzeć za czymś innym. Nie kupię kolejnego Hyundaia bo Elantra nie podoba mi się a serwis jest beznadziejny.
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Oceny \"5\" może bym nie dał, ale \"4+\" jak najbardziej. Za taką cenę (kupiłem auto za 300euro w NL) najlepszy wybór.
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Sympatycznie wygląda, trochę jak sportowy (patrz przód jak mitsu. eclipse II), pojemny i praktyczny. Nie kradną.
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Naprawde poleam to auto. Nie ma się co wahać, że to koreańczyk, czy że mało popularne auto. Nie bedziecie żałować.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pluto
Kombi 1.6 114KM 84kW
auto naprawde godne polecenia osoba które chcą mieć duży rodzinny samochód o sportowym temperamęcie za niewielką kase
Hyundai Lantra II Kombi