Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi 1.6 114KM 84kW 1996-2001 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~_Matt_
Kombi 1.6 114KM 84kW
Samochód świetny w kategorii cena/jakość. Doskonały samochód dla osób, które chcą mieć tani i bezawaryjny samochód. A jeśli do tego nie znają się i nie mają zamiaru doktoryzować się z naprawy pojazdów mechanicznych - to będą zadowoleni! Zupełnie nie dbałem o swój egzemplarz. Służył mi jako auto B (bo zawsze mieliśmy też samochód służbowy), więc nie wymieniałem w ni filtrów, olejów, czy czegokolwiek tam jeszcze się wymienia:) Moje jedyne...
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Za niewielkie pieniądze otrzymuje się niezawodne,tanie w utrzymaniu auto średniej klasy.Cóż tu więcej chcieć?Tak od siebie dodam że miałem parę opli(kadett,astra,omega II),vw(golf,passat B4),i dwa fordy(sierra).Tamte auta też jeździły ale zdecydowanie z większymi problemami(może trafiły do mnie \"wybitne\" egzemplarze?),na dzś więc lantrę mogę z czystym sumieniem polecić jako alternatywę do aut wymienionych wyżej
~Robert More
Kombi 1.6 114KM 84kW
Posiadam wersję kombi.Jerst to świetne autko rodzinne doskonale spisuje się zarównio w mieście jak i na dalekich trasach.Odskocznia od zalewu golfów,astr,pasatów które spowszedniały i nie wzbudzają enruzjazmu zarówno estetyka jak i parametrami technicznymi. Dynamiczny 116 konny silnik pozostawia ww auta daleko z tyłu.
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
JA ZA TE PIENIŻKI REWELACJA DUŻO LEPSZA PROPOZYCJA JAK FIAT MAREA WEEKEND POD KAŻDĄ POSTACIĄ I Z KAŻDYM SILNIEM I WERSJĄ WYPOSAŻENIA (MÓJ HYUNDAI MA WSZYSTKO - ABS, KLIME, ELEKTRYCZNE SZYBY, PODUSZKI, CENTRALNY ZAMEK ITP) LEBSZY NIŻ VW - POD WZGLĘDEM CENY I INNE AUTA
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Oceny \"5\" może bym nie dał, ale \"4+\" jak najbardziej. Za taką cenę (kupiłem auto za 300euro w NL) najlepszy wybór.
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Sympatycznie wygląda, trochę jak sportowy (patrz przód jak mitsu. eclipse II), pojemny i praktyczny. Nie kradną.
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Naprawde poleam to auto. Nie ma się co wahać, że to koreańczyk, czy że mało popularne auto. Nie bedziecie żałować.
~pluto
Kombi 1.6 114KM 84kW
auto naprawde godne polecenia osoba które chcą mieć duży rodzinny samochód o sportowym temperamęcie za niewielką kase
~Marcin
Kombi 1.6 114KM 84kW
Jak na ten wiek auto naprawdę niezawodne, dobrze zrobione i wygodne. Serdecznie polecam.
~KB
Kombi 1.6 114KM 84kW
Fajne ,rodzinne, niezawodne autko. Korea mile zaskakuje. Polecam.
Hyundai Lantra II Kombi