Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi 1.6 114KM 84kW 1996-2001 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OO
Kombi 1.6 114KM 84kW
słaba jakość plastików, dlatego daję dwie gwiazdki bo to są denerwujące pierdoły, które w prawdzie można skleić samemu lecz nie powinny się zdarzać np. klamka wewnętrzna, zaczep rolety bagażnika. oprócz tego zepsuło się podnoszenie szyby od strony kierowcy
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Tak jak w każdym aucie zmiany okresowe muszą być dopełnione. Silnik i osprzęt nie ma aż tyle elektroniki, a części są w dosyć przystępnej cenie. Dla przykładu: kompletny rozrząd z wymianą 300 zł. Filtr powietrza: 40zł. Świece 20zł.
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Stare auto to i się zużywają klamki,szwankują przyciski od sterowania szyb ot takie rzeczy.Przy bardzo niewielkim wkładzie finansowym i odrobinie pracy doprowadziłem to wszystko do porządku.
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Autko kupiłem roztrzaskane (maska, zderzak, chłodnica, itp, itp...), jeżdżę nią codziennie i przez rok czasu jedynie do wymiany miałem łożysko w tylnym kole. Dla mnie bomba!!! Części taniutkie!!!
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
JAK DBASZ TO JEŻDZISZ NIE LICZĄC PĘKAJĄCYCH KLAMEK WEWNĘTRZNYCH (NAGMINNIE I TO ORYGINALNYCH)
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Mcowania elementów z tworzyw sztucznych uszkadzają się po 10 latach użytkowania (dopiero)
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Wymieniłem tylko łączniki stabilizatorów i gumy. a poze tym płyny, filtry itp. Standard
~pluto
Kombi 1.6 114KM 84kW
złamałem 2 uchwyty klamki, po90000km wymiana łącznika stabilizatora i łożyska w przednim kole,
~KB
Kombi 1.6 114KM 84kW
Pękające klamki wewnętrzne, fatalna tylna wycieraczka - wiecznie zepsuta,
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Kombi 1.6 114KM 84kW
9,3