Lista ocen Hyundai Lantra II Kombi 1.6 114KM 84kW 1996-2001 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Dobrze trzyma sie drogi- NAPRAWDE! Mimo, że jego zawieszenie jest dość miękkie, to nigdy nie straciłem nad nim panowania, a czasem jeździłem ostro.Warunkiem są oczywiście dobre opony. Nierówności są ładnie wybierane i słabo przenoszone na karoserie-a to oczywisty plus:) Dziurę słychać, ale nie czuć;) I zawieszenie nie jest \"słabe\"\"nietrwałe\" jak to się sądzi o koreańczykach.
~Marcin
Kombi 1.6 114KM 84kW
Wspomaganie bez zarzutu. Reszta układu jezdnego pracuje zadziwiająco dobrze, patrząc na to w jakich warunkach użytkujemy auta na polskich drogach ;) Drobne usterki wynikają tylko ze zwykłego zużycia eksploatacyjnego.
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Samochód prowadzi się bardzo dynamicznie i pewnie. Nisko zawieszona, usportowiona lantra świetnie wchodzi w zakręty. Zawieszenie chodzi cicho. Przy 140 km/h samochód prowadzi się pewnie.
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
I TU LIPA. JEDNO TO MAŁO AWARYJNY I TRWAŁY - IDEALNY NA POLSKIE DROGI TO ZALETA. WADA - ZBYT MIĘKKI NADSTEROWNY NA SZYBKICH ZAKRĘTACH - TENDENCJA DO ZARZYCANIA TYŁEM SZCZEGÓLNIE W ZIMIE
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Naprawdę dobrze wybiera nierówności, ale też nie jest za miękki. Przyzwoita średnica zawracania, doskonałe zbalansowane wspomaganie kierownicy. Ze względu na koszty 175/65R14 to tanie opony.
~Aero77
Kombi 1.6 114KM 84kW
Zbyt Miękkie zawieszenie jest minusem, pełny bagażnik w wersji kombi podnosi dziób ku niebiosom. Plus za niezawodność
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Jak dla mnie troszkę za miękkie zawieszenie, bo lubię szybko i ostro. Ale jeśli na długie trasy to bajka :) Dobry promień skrętu.
~Joshi
Kombi 1.6 114KM 84kW
Szczerze? Lepiej niż w moim obecnym BMW E36 Coupe :) Klei się ładnie do drogi, nie jest ani za twardy, ani za miękki.
~beryl ewaipiotrswiech@wp.pl
Kombi 1.6 114KM 84kW
jak na razie nic nie stuka i nie puka dobrze trzyma na zakrętach w miarę dobrze tłumi nierówności
~mali
Kombi 1.6 114KM 84kW
fakt na początku wydawała sie za miękka ale teraz doceniam to zawieszenie na naszych drogach
Hyundai Lantra II Kombi