Lista ocen Hyundai Lantra II (110)

~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
jak jeździ to jeździ, sporo części pasuje z różnych wersji, np. mam alternator z coupe, prosta budowa, brak elektroniki, no i 2.0 już można się nie czuć jak operator kosiarki... jest pałer!
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Świetny samochód rodzinny łączący w sobie funkcjonalność, ekonomię podczas eksploatacji, niezawodność i ciekawą, mało spotykaną stylistykę. Doskonale sprawdza się nie tylko jako samochód na wyjazd rodzinny ale i dynamiczne autko o sportowym zacięciu. Ceny części zamiennych są na normalnym poziomie i różnią się od popularnych marek jeżdżących po naszych drogach a i z dostępnością nie ma problemu. Jak na samochód tej wielkości i takimi osiągami...
4,1
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Auto sprawia bardzo pozytywne wrazenie. Wlaciwie nie ma sie do czego przyczepic. Stosunek jakosc/cena jest swietny. Auto zdecydowanie ponad przecietne. Pozycja gonda zainteresowania.
~cacekLantra
Kombi 1.6 114KM 84kW
Naprawde poleam to auto. Nie ma się co wahać, że to koreańczyk, czy że mało popularne auto. Nie bedziecie żałować.
4,1
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Nie jest to auto moich mażeń ale posiada wiele zalet. Blacharki przewaznie nie atakuje rdza, mechanika działa elektryka czasem da o sobie znać ale szybko i tanio sie ją naprawia.
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Sympatycznie wygląda, trochę jak sportowy (patrz przód jak mitsu. eclipse II), pojemny i praktyczny. Nie kradną.
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Moment obrotowy zapewnia dobrą elastyczność. Silnik 1.6 żwawo przyspiesza do 120 km/h. Powyżej tego zaczynają się już schody i auto rozpędza się powoli. (Silnik)
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
JA ZA TE PIENIŻKI REWELACJA DUŻO LEPSZA PROPOZYCJA JAK FIAT MAREA WEEKEND POD KAŻDĄ POSTACIĄ I Z KAŻDYM SILNIEM I WERSJĄ WYPOSAŻENIA (MÓJ HYUNDAI MA WSZYSTKO - ABS, KLIME, ELEKTRYCZNE SZYBY, PODUSZKI, CENTRALNY ZAMEK ITP) LEBSZY NIŻ VW - POD WZGLĘDEM CENY I INNE AUTA
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Za niewielkie pieniądze otrzymuje się niezawodne,tanie w utrzymaniu auto średniej klasy.Cóż tu więcej chcieć?Tak od siebie dodam że miałem parę opli(kadett,astra,omega II),vw(golf,passat B4),i dwa fordy(sierra).Tamte auta też jeździły ale zdecydowanie z większymi problemami(może trafiły do mnie \"wybitne\" egzemplarze?),na dzś więc lantrę mogę z czystym sumieniem polecić jako alternatywę do aut wymienionych wyżej

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
jeżdże tym autem pół roku- 25tys km. myślę że wynik jest bardzo dobry. teraz chcę go sprzedać, bo chcę kupić lexusa.. nie wiem czy dobrze zrobię..