Lista ocen Hyundai Lantra II (60) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
w zasadzie nie ma podzespołów wadliwych fabrycznie, starość i brud dają się we znaki, ścierają się oznaczenia z włączników i manetek, trzeba sobie umieć umyć uszczelki żeby okna domykały, zainstalować c.zamek bo wkładki w zamkach drzwi są luźne, felgi aluminiowe, fabryczne niby dobry stop ale co roku kilka stów na prostowanie... inaczej po 120 km/h dyga, poważnie myślę o zakupie blaszaków
~ZŁY
Sedan 1.8 128KM 94kW
listwy boczne wyskakują ze spinek, pęka plastik osłony świateł oświetlająch tablicę z tyłu, spinki trzymające plastikową wykładzinę w bagażniku rozleciały się, używanie wnęki wewnętrznej do zamykania klapy bagażnika spowodowało wyrwanie obudowy po 2-óch latach, pasy bezp. bardzo słabo się zwijają, antena el. blokuje się na mrozie, trzy różne wymiary wycieraczek, wycierają się na biało przyciski el. szyb
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
urwałem wewnętrzną klamkę od strony kierowcy... ale to raczej była moja wina ;) oryginalna kosztowała 30,50 zl. warto pytając o części zadzwonić nieraz do sklepu hyundaia. regulator ciśnienia paliwa (odpowiedzialny za ssanie)- 240 zł też oryginalny.. zdaniem mechanika wina źle założołożonego LPG
~sthoo
Sedan 1.6 114KM 84kW
Hamulce, hamulce i jeszcze raz hamulce - czyścimy regularnie - najlepiej zajrzeć na dolne prowadnice z przodu i a z tyłu zawartość bębnów i stan samoregulatorów co jakieś 10000 km - w przeciwnym wypadku jak się zapieką stracimy klocki lub będzie ściągać w lewo/prawo.
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Jak na razie nic nie robiłem poza normalnymi sprawami eksploatacyjnymi (olej, filtr powietrza i oleju, świece, klocki hamulcowe itp.). Trochę szwankuje wycieraczka tylnej szyby - źle zbiera wodę, bo ma za słabą sprężynę dociskającą ją do szyby - ale to banał.
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto pod tym względem zaskoczy wszystkich bardzo miło sam nie byłem przekonany do zakupu koreańca ale teraz wiem z doświadczenia że azjaci potrafią robić dobre niezawdone auta.Zadnej usterki unieruchamiającej samochód w ciągu 5 lat eksploatacji.
~OO
Kombi 1.6 114KM 84kW
słaba jakość plastików, dlatego daję dwie gwiazdki bo to są denerwujące pierdoły, które w prawdzie można skleić samemu lecz nie powinny się zdarzać np. klamka wewnętrzna, zaczep rolety bagażnika. oprócz tego zepsuło się podnoszenie szyby od strony kierowcy
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Tak jak w każdym aucie zmiany okresowe muszą być dopełnione. Silnik i osprzęt nie ma aż tyle elektroniki, a części są w dosyć przystępnej cenie. Dla przykładu: kompletny rozrząd z wymianą 300 zł. Filtr powietrza: 40zł. Świece 20zł.
~al-shabazz
Kombi 1.5 88KM 65kW
napedy elektryczne szyb dosyc delikatne i kosztowne silnik wycieraczki tyl padl chociaz niewiele byl uzywany przyciski sie wycieraja male wycieki oleju (pokrywa zaworow) gumki i laczniki stabilizatora tyl (100pln) duperele
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II
8,8
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Z tymi drobiazgami różnie. Ale to pierdułki więc tanio i mogą poczekać. Najczęćciej - podświetlenie tablicy i przyżądów - silniczek wycieraczki tylnej - tarcze hamulcowe wichrują sie