Lista ocen Hyundai Lantra II (53) - Ergonomia

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Typowo 'japoński' prosty kokpit, wiadomo, co i gdzie. Podłoga po złożeniu siedzeń jest płaska. Po wysunięciu uchwytu na napoje odpowiednio sprofilowana ładowarka lub transmiter w gnieździe zapalniczki nie przeszkadza. Podłokietnik ułatwia podparcie przy wsiadaniu. Typowe schowki w kokpicie i boczkach, nie rewelacja a dobry standard. Miejsce na koło zapas. różności i narzędzia z tylu, pod przednie fotele też da się coś wrzucić.
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Po prostu idealnie tam gdzie się spodziewasz tam są wszystkie przełączniki - obsługa bezkolizyjna. Fotele wygodne, dobre trzymanie boczne, centralny podłokietnik, regulacja podparcia lędźwi, regulowana wysokość siedziska fotela przedniego oddzielnie tylnej części i oddzielnie przedniej - dla mnie rewelacja - chyba każdy dobierze dla siebie idealne ustawienie. Kierownica regulowana w pionie (wysokość).
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Jest dobrze,auto projektowane w połowie lat 90,klasa średnia,więc bez bez bajerów typu multikierownica i.t.p.Dostępność do przełączników wszelkiej maści i gatunku dobra.Dobrze rozwiązane składanie foteli,demontaż rolety.Fotele wygodne,regulowane w trzech miejscach,można się umościć.
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
Prostota i praktyczność typowa, schowki, włączniki, uchwyty na kubki, no, tylko jak uchwyt na napoje jest wysunięty to o czymś w gnieździe zapalniczki można zapomnieć. Znalazłem ładowarkę ust do telefonu kształtu "korka" nie wystaje i jest spoko.
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Obsluga auta jest intuicyjna i prosta. O ile przyciski od swiatel awaryjnych i przeciwmglowych sa ok o tyle oblsuga klimatyzacji jest ciezka! przyciski sa za male to samo tyczy sie odleglosci pomiedzy przyciskami.
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
ZA WYJĄTKIEM PRZECISKU SPRYSKIWACZA TYLNEJ SZYBY I WŁĄCZANIA WYCIERACZEK ORAZ REGULACJI LUSTEREK JEST OK WSZYSTKO POD RĘKĄ - MOŻE ZA WYJĄTKIEM WYSOKOŚCI RADIA - WEDŁUG MNIE ZA NISKO - POPIOŁKA TAKŻE
~gross_art
Kombi 2.0 139KM 102kW
cholernie denerwujący włącznik tylnej wycieraczki, kontrolka \"dlugich\" świateł OŚLEPIA i w czasie deszczu wycieraczki zgarniają wodę która trafia prosto przez uchylone okno kierowcy do środka
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Auto jest duże i wygodne. Pojemny bagażnik. Rodzina 4-os wygodnie się pomieści. Mi trochę brakuje miejsca na lewą nogę, która trochę się męczy, przez nieużywanie jej przy automacie.
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Combi jak zwykle bardzo funkcjonalne i praktyczne. Dużo miejsca w bagażniku. Autko długie, ale zmieści się praktycznie wszędzie. Ogólnie ergonomicznie oraz praktycznie dobrze.
~conrado
Kombi 1.8 128KM 94kW
zawsze powyżej 160 km/h mam wrażenie że świstająca elektrycznie wysówana antenka mi sie oderwie i poleci w przeciwną strone ;) opływowy kształ nieco złudny ale daje rade dąłem 4