Lista ocen Hyundai Lantra II (53) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Hmmm,auto kupiłem z przebiegiem 123000,ale to chyba tylko na liczniku,wydaje się że ma coś koło dwa razy tyle i na dodatek jakieś przygody w Niemczech.Było bardzo tanie więc kupiłem i od razu do mechanika.Chłopaki na warsztacie doszukali się że auto miało jakąś stłuczkę,ale nie było mocno uszkodzone.Wymieniłem rozrząd,kazałem posprawdzać głowicę,zrobili i całe auto wyszło coś około 4200.Do dzisiaj jeżdżę codziennie,auto ani razu nie zawiodło.
~LUK721
Kombi 2.0 139KM 102kW
w zasadzie nie ma podzespołów wadliwych fabrycznie, do wymiany między 8-12 rokiem alternator, pompa wody, amortyzatory... chyba norma, elementy metalowo gumowe, nie tylko sworznie zwrotnicy, no po takiej wymianie zawieszenie "to już nie to samo", tylna belka zawieszenia do wymiany, wahacze przód do wymiany, a zabawa ze śrubą mocującą je do wieszaka silnika to opowieść na wieczory przy kominku
~MaS
Sedan 1.6 114KM 84kW
miałem przez 2 lata użytkowania (40.000 km) 2 awarie: silniczek krokowy oraz kabel wysokiego napięcia (obie rzeczy w sumie eksploatacyjne). W obu przypadkach dojechałem do warsztatu o własnych siłach. Poważniejszych usterek brak, a auto już ma swoje latka i niemały przebieg
~Outlaw187
Sedan 2.0 139KM 102kW
Po przejechaniu 215 000 km. - zawieszenie (były wymienione wachacze, amory) Bardzo często psują się - gumy przy przegubach, łożyska przy kołach (szumią) Malowanie - nadkola z tyłu rdzewieją - wada konstrukcji (wersja 2.0l ma opony 205 za duże jak na te nadkola)
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
nowe kompletne sprzęgło- 700zł- tu już nie oryginalne. (poprzednim kierowcą była kobieta) mechanik powiedział że wytarło się jakieś łożysko najprawdopodobniej od trzymania nogi na lekko wciśniętym sprzęgle- to by się nawet mogło zgadzać....
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
Mechanicznie: nic się nie dzieje - oby tak dalej. Trzeba uważać na ranty tylnych nadkoli - korozja. Najlepiej od razu pociągnąć je masą na połączenia spawane - doskonale chroni przed odbijaniem lakieru przez kamyczki na drogach.
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Abolutny brak jakichkolwiek powaznych usterek! Auto nigdy mnie nie zawiodlo. Zawsze odpalilo zawsze dojechalo na miejsce.Jestem bardzo milo zaskoczony. Niespodziwalem sie "niemieckiej niezawodnosci" w koreanskim samochodzie.
~LUK721
Kombi 1.6 114KM 84kW
Bez problemów przy normalnej eksploatacji, po 10 roku użytkowania w zasadzie trzeba po kolei wszystko wmieniać, alternator, pompa wody, elem. zawieszenia. LPG II gen. Lovato z AL700 z 2004r. - sterownik padł po 4 latach.
~wb
Sedan 1.5 88KM 65kW
W ciągu 8tys. km nie stało się nic co mogło uniemożliwić jazdę. Podczas przeglądu stwierdzono to co wymieniłem poniżej. Poprzedni samochod - astra regularnie co roku nie przechodzil badania technicznego (hamulce, luzy zawieszenia)
~Synal
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Bez poważniejszych usterek. No może poza wymianą kolanek oraz przegubów po dekadzie użytkowania. Do tej pory jednak doskonale, absolutnie bez poważnych napraw. Całokształt świetnie. Nie ma na co narzekać.