Lista ocen Hyundai Lantra II (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Kombi 2.0 139KM 102kW
W tym przypadku nie ma się czego wstydzić. Przestrzenią wewnątrz pojazdu ten model pretenduje co najmniej o klasę wyżej. Nie ma porównania do audi A4 czy BMW 3-ki czy 5-tki a ostatnio jechałem Volvo V50 i tam też jest ciasnota. Z przodu miejsca jak w starej audi 100. Z tyłu przy moim ustawieniu fotela przedniego można się pokusić o założenie nogi na nogę (a mam 181cm wzrostu). O przednich fotelach pisałem wyżej w ergonomii. Tylna kanapa jest...
~silas
Kombi 1.6 114KM 84kW
Kierowca ma wszystkie przełączniki w zasięgu ręki. Pomyślano nawet o miejscu na okulary. Radio mogłoby być trochę wyżej. Dużo miejsca dla pasażera z przodu, z tyłu też jest przyzwoicie. W 4 osoby podróżuje się komfortowo. Wyprofilowane foteli i dodatkowa popielniczka z tyłu na plus.
~kwiatenzis
Kombi 1.5 88KM 65kW
Z przodu wystarczająco dla europejczyka. Fotele dają sie daleko odsunąć. Z tyłu na nogi przyzwoicie . Dwie osoby nie będą miały ciasno jednak we 3 też da radę choć nie tak wygodnie. Bagażnik mógł by być wiekszy , + za zaczepy do mocowania bagażu
~sssyk1
Kombi 1.6 114KM 84kW
Tutaj jest super.Auto nie jest autobusem ale i tak mieścimy się bez problemów w czwórkę,ci z tyłu nie mają kolan pod brodą.Bagażnik dość mały,mam lpg w kole zapasowym i trochę muszę kombinować jak to wszystko upchać,rozwiazaniem jest bagażnik dachowy.
~MadMaX
Kombi 1.6 114KM 84kW
i tutaj jestem w szoku, pierwszy samochód w którym nie musiałem odsuwac siedzenia kierowcy do końca a mam 190 cm. Z zewnątrz wygląda na niezbyt wielki a jak się usiądzie to miejsca jest bardzo dużo. Nie wiem jak z tyłu nie siedziałem.
~Marcin
Kombi 1.6 114KM 84kW
W tym aspekcie widać, że samochód projektowany był w Korei. Trochę mało miejsca z przodu i nad głowami, ale ogólnie nie ma na co narzekać. Fotele mogłyby być wygodniejsze, ale za to na tylnej kanapie jest całkiem porządnie.
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Przestrzen jest niezla. Wygodnie i komfortowo autem podrozuja 4 osoby. Samochod jest wygodny i komfortowy. Minusem jest jednak brak podlokietnika na tylnym siedzeniu i zbyt maly podlokietnik z przodu.Praktycznie nie da sie go uzywac.
~KB
Kombi 1.6 114KM 84kW
Tylka kanapa trochę ciasna. Mieszczą się dwa foteliki po bokach, a na środku zostaje około 30 cm. To mało. Ale i tak jest to fajne rodzinne autko. Poza tym można z powodzeniem przewozić spore meble :)
~MARIUSZ
Kombi 1.6 114KM 84kW
AUTO STWORZONE DLA KOREAŃCZYKÓW A WIĘC NISKICH LUDZI MAM 185CM WZROSTU I WADZĘ GŁOWĄ O SUFIT - DZIWNIE WYPROFILOWANA PODSUFITKA - RESZTA MIEJSCA W NORMIE - MALUTKA REGULACJA FOTELI PRZÓD

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
jako kierowca sobię radzę. Mogłoby być większe pole manewru co do regulacji fotela kierowcy. Trochę mi sięsiedzi za wysoko. Może kwestia przyzwyczajenia. Pasażerowie z tyłu miejsca mają dość sporo.