Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (36) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~milord_doman@interia.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Uważam, że jak na taki silnik i wiek samochodu, średnie spalanie wychodzi naprawdę dobre. Nie oszczędzam tego samochodu, jeżdże delikatnie, ale nie wolno i autko potrafi ma spalić na trasie Warszawa - Gorlice (400km) ok. 6,2 l/100. Jeśli chodzi o przeglądy, to od pewnego czasu robie je w serwisie nie autoryzowanym - koszt wynosi ok. 500zł. Praktycznie nic, poza normalnymi przeglądami nie było w samochodzie robione. Silą rzeczy wymieniany...
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
samochod na siebie nie zarabia wiec nie przywiazuje do tego tak wielkiej wagi. ale w trasie do 90-100 km/h okolo 9l. przy jezdzie po warszawie powiedzmy 80% miasto 20 trasa. od 10,5 do 14 litrow. spory rozrzut ale to duzo zalezy od jakosci gazu na stacjach. preferuje shell i bp. przy shell te 10,5 jak najbardzie do osiagniecia. czesci troche trudno dostepne i przez tow sredniej cenie. do vw wiadomo sa tansze. polecam sage na ordona
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
jezeli ktos uwaza ze ten samochod duzo pali to jest w bledzie przy spokojnej jezdzie auto pali 8litrow. na trasie mozna zejsc ponizej tej wartosci. Jesli chodzi o serwis i czesci ceny to sa one smiesznie tanie. Doslownie wszystko blacharka podzespoly elemnty eksplotacyjne itd itp. Najwazniejsze jest jednak to ze nie ma najmniejszego problemu z dostepnoscia czesci uzywanych jak i nowych oryginalnych czy zamiennych.
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto dość ekonomiczne jak na silnik 1.6 16 V 114KM spalanie w trasie pezy jeździe 100km/h można się zmieścić w granicy 7,5 jazda w granicy 130 spalanie około 8,5. W mieście na krótkich odcinkach przy dojeżdżaniu do pracy po 10 km w jedną stronę(korki) spali zimą około 11/100 zimą a latem myśle ze zamknie się w 10l
~JEZMEN
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
spalanie miasto- 7 do 8l/ 100km, cena za przeglad tz.wimiana filtrów i oleju to koszt około 250- 300pln. Ostatnio wymieniłem tylko reperaturkę cylinderka hamulca- koszt: 80 pln z wymianą. Poza tym, że wymieniłem pasek rozrzadu po zakupie: 600 pln z wymianą to tylko przekładam opony z sezonu na sezon.
~Jazon
Sedan 1.8 128KM 94kW
W trasie samochód pali ok. 8.5 - 9 litrów przy predkości do 130 km/h. w mieście przy spokojnej jeździe około 10 litrów. ostatnio przerobiłem samochód na gaz - sekwencyjny, ale spalanie znacznie nie wzrosło a ekonomika raczej nie spadła.
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
podane spalanie to LPG więc jak na ten silniek to uważam że w ogole paliwa nie spala.. :) raz byłem zmuszony do baaardzo dynamicznej jazdy na benzynie (spieszylem sie do szpitala)- dokładnie nie liczyłem ale w 30l napewno się nie zmieściłem...
~Arczi
Sedan 1.6 114KM 84kW
Silnik 1.6 16V swoje spalić musi, aby obsłużyć 114 Km. W mieście spali ok. 8/100 benzyny, LPG w mieście mieści się na poziomie 10L. Na trasie autko jest dość oszczędne, pali mi na trasie ok. 8,5 l gazu na 100...
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Dokładnie nie mam zdania. Odniosłem się do ostatniego tankowania. Przedział moja Lantra ma od 6l/100km do 10,5l/100km. Teraz spaliła ponad 10 litrów, jednak jest zima i parę razy miałem kłopoty z wyjazdem z parkingów.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Autem dojeżdząm krótkie odcinki do pracy po około 6 km spala mi przy takiej jeździe około 9 litrów ale jest to jazda na zimnym silniku i wmieście.także na światłach postoję w tym czasie
Hyundai Lantra II Sedan