Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Przestrzen jest niezla. Wygodnie i komfortowo autem podrozuja 4 osoby. Samochod jest wygodny i komfortowy. Minusem jest jednak brak podlokietnika na tylnym siedzeniu i zbyt maly podlokietnik z przodu.Praktycznie nie da sie go uzywac.
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
jako kierowca sobię radzę. Mogłoby być większe pole manewru co do regulacji fotela kierowcy. Trochę mi sięsiedzi za wysoko. Może kwestia przyzwyczajenia. Pasażerowie z tyłu miejsca mają dość sporo.
~MaS
Sedan 1.6 114KM 84kW
W każdym kierunku pełno miejsca, nawet w 5 osób będzie wygodnie. Nie polecam natomiast dla rodziny z 3-ką dzieci. Przy dwóch fotelikach nie ma miejsca na trzeci, ale to w końcu nie Van.
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto naprawdę wygodne i porównując do niemieckich konkurentów a jeździłem wcześniej passatem i audi mogę powiedzieć że naprawdę sporo miejsca zarówno na przednich i tylnych fotelach.
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
Przestrzen to jest atut tego zauta!!z przodu jest duzo miejsca mam 190cm wzrost mieszcze sie zarowno z przodu jak i z tyłu !!z tyłu jak ta to klase napwde duzo miejsca!!
~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Bardzo dużo miejsca w 4 osoby można bez problemu podróżować w długie trasy, w piątke trochę ciaśniej lepiej tylko do kościoła hehe. Tylna kanapa bardzo wygodna jak w fotelu
~tonik17
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jak na mnie (a jestem dosyc wysoki) bomba, mam duzo miejsca i nie mam problemu dopasowac sie do panujacych warunkow
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
Siedzi się przyjemnie nisko, a miejsca jest pod dostatkiem tak z przodu jak i z tyłu, a do tego bagażnik wystarczający.
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
w sumie bardzo żadko jeżdzę w więcej niż dwie osoby, ale jak ktoś z tyłu usiądzie to nie muszę przesuwać fotela do przodu.
~matiqu
Sedan 1.6 114KM 84kW
miejsce kierowcy i pasazera obok jest ok , natomiast z tylu dla 3 osob juz stanowi mniejszy komfort
Hyundai Lantra II Sedan