Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (34) - Silnik

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t0mas18@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Silnik pracuke znakomicie. Co prawda bardzo pracuje nad tym żeby tak pracował ale jest to auto niebywale elastyczne i niebywale dobre. Lekko podciągnąłem jego moc ze 120 do 293 koni i nie widać jakiś istotnych zmian jeśli chodzi o to jak się go prowadz oczywiście nie biorę pod uwagę przyspieszenia. Bardzo cichutko w środku i bardzo przyjemne zawieszenie
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
samochod pracuje na instalacji LPG i to 2 generacji wiec czasami na jalowym troszeczke wibruje. Poza tym z silnika jestem zadowolony. osiagi tez wydaja sie wystarczajace. aha nalezy sie nastawic ze przy przebiegu powyzej 80 tys z instalacja lpg silnik bedzie bral olej w moim przypadku litr na 3500 km
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Silnik super!Elastyczny z checia wkrecal sie na obroty. No i te osiagi. Jednostka 2000 DOCH 16v rodem z Mitshubishi jest niewatpliwym atutem tego samochodu. Silnik bezawaryjny i poza wymianami eksplotacyjnymi praktycznie bezobslugpwy!
~matiqu
Sedan 1.6 114KM 84kW
mam auto 2 lata i nie mam zadnych problemow z silnikiem, jedyna wada jaka mialem to peknieta usczelka ktora powodowala wahanie obrotow pomiedzy 1.000 2.000 na jalowym biegu, koszt naprawy 123zl
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
Autko ma juz swoje kilometry przejechane, test na hamowni wykazał spadek mocy o niecałe 10kM- myślę że bardzo dobry wynik. po założeniu filtra stożkowego przepięknie mruszy przy wyższych obrotach
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Bardo fajny elastyczny silnik ładnie brzmiący jest to jednostka produkowana na licencji mitsubishi.114 koni wystarcza na ten gabaryt auta
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
Silnik świetny!Mocny, elastyczny i jak na to co oferuje, nawet nie tak dużo pali, ale mało też nie ;)Poza tym nic się z nim nie dzieje.
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Silnik brzmi bardo przyjemnie momentami nawet jak sportowe auto,przy tym elastyczny i zrywny,potrafił rozbujać auto do 200km/h
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
Rewelacja, mimo lat pracuje równo i cicho. Silnik DOHC pięknie przyspiesza auto, zrywny, przy takiej masie auta jest naprawde ok.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Super w porównaniu z poprzednikiem nawet nie ma co brać po uwagę, ładnie się zbiera i super przyśpiesza moc do masy ok.
Hyundai Lantra II Sedan