Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Dobry uklad jezdny. Auto dobrze spisuje sie na polskich drogach.Uklad kierowniczy jest bezposredni kierowca ma pelna kontrole nad autem. Zawieszenie jest dobre auto jest sztywne i niezle sie prowadzi. Jednak ze wzgledu na niska mase przy wiekszych predkosciach robi sie troche nerwowo. Problem rozwiazuje usztywnione sportowe zawieszenie.
~Michał
Sedan 2.0 139KM 102kW
Nie ukrywam, ze Fiat lepiej trzymał się jezdni na zakrętach przy dużych prędkościach. Nie mniej jest to diabelnie zwrotne auto. Nie ma najmniejszych problemów z łamaniem się na parkingach. Raz zastawiono mnie zderzak w zderzak zostawiając jakieś 10 cm luzu. Udało się wyjechać.
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Układ jezdny nie urzeka. Trochę mi autko sciąga na prawo. Muszę to ustawić u mechanika. Jak to zrobię to zmienię ten wpis:) Poza tym mam letnie opony a to w tę zimę prawie przestepstwo. Daltego moja ocena na razie jest na wysokości przeciętnej.
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
Wspomaganie dobre ale buja nim na boki przy większych prędkościach i czasami mam wrażenie ze niewiem jak ten samochód się zachowa ale ogólnie ok!!na dziurach żle ale na dobrych nawierzchniach super!!
~Outlaw187
Sedan 2.0 139KM 102kW
Prowadzi się jak po sznurku. Precyzyjna układ kierwoniczy. Jeżeli wrzuci się opny na niższym profilu źle znosi koleiny ale w zamian bardzo dobrze trzyma się przy większych prędkościach w ciasnych zakrętach.
~Lukasz
Sedan 1.6 114KM 84kW
Szybko padają łączniki stabilizatora, wart sprawdzić też mocowanie amortyzatora, czy nie zjadła go korozja, duży koszt wymiany amortyzatorów, z przodu jak i z tyłu
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Do jazdy prosto - buja się. Jest za lekki, a zawieszenie za miękkie. Warto zainwestować w sztywniejsze amortyzatory. Za zakrętach trzeba uważać.
~spicia
Sedan 1.6 114KM 84kW
dobre prowadzenie i trzymanie w zakrętach choć czasami lubi sie przechylic , dobre zrównoważenie pomiedzy komfortem a precyzje prowadzenia
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
Mogłby sie lepiej trzymać drogi ale jest dobrze. Mam doświadczenia z troche mniejszym autem.
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra II Sedan
8,3
10,1
~Arczi
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jak dla mnie autko prowadzi się bardzo dobrze. W mojej ocenie nie jest zbyt sztywne, ani zbyt miekkie.
Hyundai Lantra II Sedan