Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Ogrommny plus dla hyundaia za ogrzewanie oraz klimatyzacje. Jest jedna z najmocniejszych stron tego samochodu. Samochod szybko osiaga zadana mu temperature. Klimatyzacja dziala bezblednie. W aucie szybko robi sie chlodno. Jeden z lepszych ukladow wentylacyjnych z jakim mialem stycznosc!
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
Tu też jestem pozytywnie zaskoczony. Samochód bardzo szybko osiąga właściwą temperaturę. Nie ma najmniejszych problemów z nawiewem. Nawet w dzikie mrozy w autku jest bardzo cieplutko. Zobaczymy latem jak bedzie działała klimatyzacja!
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Uważam ze auto szybko się nagrzewa nawet przy duzych mrozach po przejechaniu paru km w srodku czuc przyjemny ciepły powiew.Z kolei w lecie nawet bez klimatyzacji chłodzenie ok.
~matiqu
Sedan 1.6 114KM 84kW
bardzo szybko dzialajaca nagrzewnica, nawet w zimie przy niskiej minusowej temperaturze szybko sie nagrzewa ogromna zaleta
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Nie mam zastrzeżeń. Trochę za często paruje tylna szyba, ale ogrzanie jej szybko rozwiązuje problem. Klima wydajna.
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
W porządku, ale w egzemplarzach z klimą trzeba pamiętać o wymianie filtra kabinowego, bo inaczej szyby zaparowują.
~świstak
Sedan 1.8 128KM 94kW
parowanie szyb; trudności z odprowadzeniem wilgoci zwłaszcza w deszczowe dni; konieczne używanie w tym celu klimatyzacji
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
bardzo szybko sie nagrzewa w zime. duzy plus za opcjonalnie w moim modelu zamontowana klime
~Jazon
Sedan 1.8 128KM 94kW
Klimatyzacja działa bez zarzutu tylko zepsuł mi sie nawiew powietrza na przednią szybe.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~spicia
Sedan 1.6 114KM 84kW
z klimy daje 2,5 stopnia w upalne dni sie przydaje ogrzewania jeszcze nie przetestowałem
Hyundai Lantra II Sedan