Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001 (29)

~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
na 4+ samochod bardzo dobry tylko z malymi wadami czasami denerwujacymi ale nie zastanawialbym sie czy jeszcze raz kupic to auto. HYUNDAI zdecydowanie ok
~Marcin77
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto niezawodne nigdy nie odmówiło posłuszeństwa.Auto dla innego grona kierowców, nie wyjeżdżone przez młodociancyh niewyżytych kierowców. Jeżeli cenisz sobię wygodę i niechętnie zostawiasz pieniądze w portfelu mechaników trafny wybór. Nie sądze żeby w tego typu autach ktoś cofał liczniki jak ma to miejsce w wszelkiej maści sprowadzonych z pierwszej ręki ,,niemcach".
~Piotr84
Sedan 1.6 114KM 84kW
Śmiało mogę polecić to auto dla rodziny dość dobrze wykończone, dobrze wyposażone i wygodne jak za te pieniądze a przede wszystkim niezawodne.Przejechałem nim około 30 tyś km w ciągu 2 lat teraz ma około 180tyś przejechane i myślę ze jeszcze sporo przejedzie. Ludzie nie ma się co bać hyundaia części dostęne i w cenach takich jak do pancerwagenów.POLECAM
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
Fajne auto !!ladna sylwetka za naprwde małe pieniadze!!Polecam jezeli ktos szuka innego auta niz wszytskie!!
~Piotr
Sedan 1.6 114KM 84kW
Świetne auto! Za niewielkie pieniądze można kupić niestare, bogato wyposażone auto, które do tego jest niezawodne. Jeździ się nim wygodnie, silniczek jest żwawy, można się do niego przywiązać.
~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Super auto o pięknym wyglądzie mini limuzyny wygodny i przestronny
4,1
~MaS
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jestem z auta bardzo zadowolony, polecam każdemu kto ma ograniczony budżet, a chce niezawodne auto. Podobno Lantra jest robiona w dużej mierze na japońskich częściach Mitsubishi. Hyundai to bez wątpienia najlepsza koreańska marka.
~sthoo
Sedan 1.6 114KM 84kW
Krótkie przełożenia pierwszych czterech biegów skutecznie zostawiają z tyłu większość innych uczestników ruchu. (Skrzynia biegów)
~Łuki
Sedan 1.6 114KM 84kW
Super samochód pod każdym względem, Koreańczycy naprawdę pokazali klasę!!! Inne firmy moga im pozazdrościć.

Usterki Hyundai Lantra II

Hyundai Lantra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arczi
Sedan 1.6 114KM 84kW
Silnik pracuje dobrze zarówno na benzynie jak i LPG. 114KM robi pod maską swoje:) (Silnik)
Hyundai Lantra II Sedan