Lista ocen Hyundai Matrix (36) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Chłodnica - nie wiem, czy uznać to za poważną usterkę, ale chyba nie powinno się wydarzyć, szczególnie, że nie było widać żadnych uszkodzeń mechanicznych. Wymieniona bardziej profilaktycznie, bo po prostu płynu powoli ubywało i nie chciałem, żeby strzeliła przy dużym obciążeniu w trasie.
~fred
Minivan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Kupując wiedziałem że muszę zrobić naprawę auta - urwana świeca żarowa, pęknięta chłodnica oleju, termostat, pompa wody - czyli rzeczy które wynikły albo z głupoty poprzedniego właściciela oraz ze względu na eksploatację. Teraz jest już ok.
~Marek
Minivan 1.8 122KM 90kW
Tu nic się nie psuje. Naprawdę latami można jeździć. Auto nie ma fabrycznych wad-niespodzianek. Po 7 latach wymiana łożyska w kole, spawanie tłumika. Są to największe naprawy.
~xwaldik@interia.pl
Minivan 1.8 122KM 90kW
Obecnie brak powaznych usterek,zadnych wyciekow z ukladu napedowego,amortyzatory super,rdzy brak z wyjatkiem przedniej maski- brak dobrego odplywu na przenim rancie maski
~EK
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Ogromny kłopot z pompką paliwa. Kompletnie nigdzie nie można dostać. Można jedynie czasem kupić na allegro lub sprowadzić zza granicy za ciężką kasę
~Labas
Minivan 1.8 122KM 90kW
Normalne eksploatacyjne sprawy: rozrząd co 5 lat lub 75 kt, alternator, tarcze i klocki, żarówki, świece, katalizator
~Paweł Staniewicz
Minivan 1.8 122KM 90kW
3 lata eksploatacji w rodzinie - 60 tys. km przejechanych - bez dużych problemów
~marek
Minivan 1.6 103KM 76kW
użytkuję auto od kilku miesięcy i jak na razie nic się nie popsuło -jest super
~Piotrek
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Wymieniałem tylko materiały eksploatacyjne.
~as
mam dopiero 3 miesiące, ale auto ma 6 lat