Lista ocen Hyundai Matrix (45) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek_27
Minivan 1.8 122KM 90kW
Tutaj muszę ocenić matrixa dużo lepiej niż np.wszelakie golfy,A4-ki,meganki,toledo drugiej generacji.Te samochody są po prostu bardzo ciasne szczególnie z tyłu.Jest tragedią z nich wysiąść przez wąskie gardła i niskich siedzeń.W matrixie tych problemów nie ma.Kanapa przesuwana,oparcie ma regulacje kąta pochylenia.Bardzo wygodne umieszczanie fotelika z dzieckiem bez schylania.Mnóstwo schowków.Pod kierownicą,pod siedzeniem itp.Z przodu dużo...
~ZWIERZAK
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
No i to co najlepsze w Matrixie. Przestrzeń, a to tylko minivan. Jak już pisałem wcześniej spory bagażnik. Płaska podłoga z przodu i z tyłu bez żadnych tuneli co dodatkowo poprawia komfort użytkowania. Dużo miejsca nad głową. Jest naprawdę dość dużo przestrzeni. Osobiście wiozłem nim 300 km drewnianą huśtawkę ogrodową wysokości 2,5 i zamknąłem klapę z tyłu :-), 20 szt krawężników, przeprowadziliśmy się z rodzinką do nowego lokum a żona tylko...
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Tu mistrzostwo świata - na tak małej powierzchni bardzo dużo przestrzeni. Większy w środku niż na zewnątrz. Bagażnik niezbyt duży, ale można przesunąć kanapę do przodu i wtedy i tak zostaje wystarczająco miejsca na nogi z tyłu, szczególnie dla dzieci. Wkurzająca jest zbyt płytka tylna półka, bo nie zakrywa całego bagażnika, ale już gdzieś w sieci znalazłem głębszą.
~Marek
Minivan 1.8 122KM 90kW
Znakomicie. Kabina to po niezawodności największa zaleta tego samochodu. Siedzimy wysoko, wszystko widzimy ponad samochodami przed nami. Z tyłu ja w limuzynie, miejsca dużo, zaś fotele można konfigurować dowolnie. Przesuwać, składać, jak również regulować oparcie. Mamy też na środku fajny podłokietnik, a w fotelach przednich rozkładane stoliki.
~Jarek (Pomorze)
Minivan 1.6 103KM 76kW
Przesiadka z mniejszego samochodu do matrixa to rewolucja. Wiem, że są większe, ale dla mnie jak na razie bomba. Czasami zastanawiam się, jak mogliśmy jeździć po całej Polsce i Europie tamtym maleństwem (C3 :)), nie wspominając już o posiadanym w odległej przeszłości maluchu :) Co najważniejsze dzieci, nie kopią mnie już po nerkach :)
~Kalodont
Minivan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Mam 180 cm wzrostu, podróżuję wygodnie nawet z kompletem pasażerów. Z tyłu świetna kanapa z regulacją siedziska i oparcia. Przestrzeń wewnątrz robi wrażenie. Bagażnik krótki ale wysoki. cztery osoby bez trudu zapakują się na dalszy wyjazd. Kanapa po złożeniu uwalnia dużą i wysoką przestrzeń ładunkową. Jednym słowem, Minivan.
~Jacek agnieszkasambor@interia.pl
Minivan 1.5 CRDi 110KM 81kW
No i tu to max. ocena i jeszcze trochę, miejsca jest bardzo dużo zarówno z przodu jak i z tyłu, a jeszcze do tego regulowane kanapy we wszystkich możliwych pozycjach. A z tyłu składane, dzielone, przesuwane,pochylane na różne sposoby no tu to samsungi poszaleli.
~Alek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Generalnie jest w tym samochodziku bardzo dużo miejsca w środku. Dałbym jeden mały minusik za fotel kierowcy który można co prawda przesuwać we wszystkich płaszczyznach (i regulować nawet nacisk oparcia na odcinek lędźwiowy) ale szkoda że nie można go jeszcze trochę cofnąć.
~jakub
Minivan 1.6 103KM 76kW
przestrzen dla kierowcy ok. jest to male auto wiec nie ma co go porownywac do wygodnych samochodow, ale spokojnie mozna wytrzymac dluzsze podroze. pasazerowie chyba tez nie maja co marudzic. troche malo miejsca w bagazniku.
Dziennik kosztów dla Hyundai Matrix
9,2
~Paweł Staniewicz
Minivan 1.8 122KM 90kW
ogromna , wygoda dla 4 osób, dla pięciu też jest ok (niewiele mniej niż w Multipli versja I, którą miałem kilka lat), po rozłożeniu siedzeń tylnych robi się mała furgonetka z płaską podłogą)