Lista ocen Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW 2001-2010 (20) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Biegi wchodzą bardzo ładnie. Trochę trzeba uważać przy wrzucaniu wstecznego (jest w prawo dół, koło czwórki) ponieważ powinien wchodzić trochę dalej na skos, gdy się o tym zapomni można usłyszeć dziwny odgłos "ślizgania". Jest to bardziej kwestia przyzwyczajenia niż wada pojazdu
~Jarek (Pomorze)
Minivan 1.6 103KM 76kW
Nie znam się na parametrach a Matrix to mój trzeci samochód (jeszcze kiedyś miałem malucha), więc wydaje mi się, że wszystko jest w porządku. Zmiana biegów nie sprawia kłopotów, na dobrą sprawę nie trzeba za często tego robić, więc znowu dam "czwórkę".
~andma
Minivan 1.6 103KM 76kW
Największy chyba mankament. Precyzyjna ale źle zestrojona. Strasznie brakuje 6 biegu na trasie. W mieście bardzo dobrze. Nic nie haczy, biegi wchodzą na klik.
~marek
Minivan 1.6 103KM 76kW
tutaj dałem trójeczkę bo skrzynia nie jest zbyt precyzyjna ja już się przyzwyczaiłem ale jak wsiada żona czy syn za kółko to mają trudności z biegami
~andbartek@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 103KM 76kW
Pracuje lekko, biegi wskakuja z miłym "kliknięciem". Jedyny minus za wsteczny (niesynchronizowany), do którego trzeba sie przyzwyczaić.
~jakub
Minivan 1.6 103KM 76kW
skrzynia biegow... hmmm... jak w starych fordach. podobno jest bardzo nieprecyzyjna, ale ja nie bede na to nazekal.
~Krzysztof
Minivan 1.6 103KM 76kW
Bez zastrzeżeń. Lewarek wysoko wygodny w obsłudze, biegi wchodzą gładko, rzadko haczy
~delinuss
Minivan 1.6 103KM 76kW
Nie mam najmniejszych problemów. Wszystkie biegi wchodzą płynie i lekko.
~Jacek
Minivan 1.6 103KM 76kW
Dla mnie bomba super wszystko wchodzi.
Dziennik kosztów dla Hyundai Matrix 1.6 103KM 76kW
9,2
~Martyna
Minivan 1.6 103KM 76kW
Idealnie. Lekkie i krótkie przełożenia.