Lista ocen Hyundai Matrix 1.5 CRDi 82KM 60kW 2001-2005 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZWIERZAK
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Myślałem, że się nie przyzwyczaję do licznika na środku, ale nie miałem z tym problemów. Wszystkie przełączniki na miejscu i pod ręką. Bardzo wysoki bagażnik i możliwość odsunięcia tylnej dzielonej kanapy(każdą cześć z osobna), co dodatkowo zwiększa przestrzeń. Możliwość ustawienia kąta pochylenia tylnych siedzeń, pełno schowków, pod siedzeniani przednimi i tylnymi, małych i większych, uchwyty na napoje dla każdego, z tyłu stoliczki z otworami...
~Piotrek
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Wszystko na swoim miejscu. Super jest zwłaszcza licznik z obrotomierzem i komputerem na środku. Sprawdzamy podstawowe rzeczy bez odrywania wzroku od drogi. Nad kierownica mamy natomiast kontroli. Konsola środkowa jest zwrócona do nas. Wszędzie są schowki: pod siedzeniami tylnymi i przednimi, u góry na okulary, w desce na kubek itp.
~Albin
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Kiepsko. Nie mam pojęcia po co producent porobił te wszystkie (chyba z 30?) skrytki do których nawet długopis nie chce wejść, zamiast zrobić ich mniej, ale za to większych i co za tym idzie bardziej funkcjonalnych. Poza tym z punktu widzenia ergonomii wszystko jest ok.
~Wojti
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Wszystko jest tam gdzie potrzeba i pomimo że główny wyświetlacz jest jak w Yarisce na środku to po kilku tygodniach się człowiek przyzwyczaja.
~katarzyna_kliszewska-Świstak
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Jak rozpedzony daje rade jak nie to trzeba redukowac na nizszy bieg i wtedy sie zbiera. Spalanie bardzo niskie.
~czarny.kot.7@interia.pl
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
Super, doskonale przemyślane i dopracowane wnętrze,duża liczba schowków
~komin
Minivan 1.5 CRDi 82KM 60kW
cała masa schowków schoweczków, może za dużo plastiku
~Michał z Wrocławia
Wszystko na miejscu.