Lista ocen Hyundai Pony III (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jlew(at)poczta.fm
Sedan 1.5 72KM 53kW
Byly wymieniane tylnie amortyzatory po 90tys, tylnie sprezyny po 150tys, koncowki drazkow kierowniczych po 60tys, tylni tlumik po 150tys, klocki hamulcowe po 85tys, przy 140tys wymiana pompy paliwowej(membrana sparciala ze starosci), uszczelniacze zaworow bo bral olej-teraz ani kropelki, na gazie jezdzi od 80tys idealnie, w skrzyni beigow zalano olej syntetyczny Castrola, jezdze caly czas na oleju mineralnym Shella, ostatnio chyba plywak w...
~sdanhel@op.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Moj pierwszy samochod i nie zaluje ze wybor padl wlasnie na Pony. Przekonalem sie do Hyundaia i powiem ze japonskie dobre a koreanskie jeszcze lepsze bo tansze. Mam go juz piec lat, przejechalem nim prawie 100tys. i mysle ze jezeli go rdza nie wtrabi do tego czasu to jeszcze drugie tyle przejedzie. Lubie ten samochod i nawet mi sie on podoba i nie zamienilbym go za zaden innny, chyba ze na nowy. Pozdrawiam wszystkich wlascicieli Pony!
~Maciej Bukowicki buko321@wp.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Autko tanie, wygodne, ekonomiczne(LPG) i niezawodne. Normalne, ze takie rzeczy jak filtry, oleje, pasek rozrzadu+ napinacz, klocki hamulcowe to konieczna wymiana w każdym samochodzie. Jeżeli to jest wymienione na czas, to z autem nie ma zadnych problemów. Może mankamentem jest miękkie zawieszenie-szybkie zuzycie i nadsterowność na mokrej nawierzchni,ale to wszystko. Tylko wsiadać i jeździć.
~lubiarz@gazeta.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
poza kilkoma usterkami:spawanie tlumika, koncowki drazka..... nic mi sie przez 2 lata nie przydazylo. Pali po miescie ok 9 - 10 litrow, na trasie 7, predkosc max na prostej 165, mułowaty strasznie, cieżko sie w PL wyprzedza, auto raczej dla dojrzałego kierowcy, nie dla kobiet, bez wspomagania, ale chce go sprzedac, bo kupilem rower:)
~klentax@o2.pl
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
co prawda mam pony od niecalego roku ale jestem z niego bardzo zadowolony. zawsze bylem nastawiony anty do koreancow ale w koncu sie przelamalem. I ciesze sie z tego powodu, szczegolnie jak widze astry z tego rocznika z przegnitymi nadkolami jestem dumnu ze mam koreanca:-)
~mihal
Sedan 1.3 58KM 43kW
Mimo wielu niedociągnięć, samochód jest idealny do krótkich dojazdów do pracy itp. A przedewszystkim jest TANI ! . Kupiłem go ze względu na udokumentowany przebieg i ze względu na cenę. Polecam ludziom ze spokojniejszym temperamentem.
~Łukasz
Sedan 1.5 72KM 53kW
W tamtym roku byłem w Hiszpanii ponad 5000km, w tym roku po wymianie zaworu, na drugi dzień po naprawie zrobiłem ponad 4000km -odwiedziłem moim Pony Neapol Myślę że jak na autko z 1994 roku to wyniki całkiem zadowalające :)
~JuMar
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Bezawaryjny samochód, za małe pieniądze o niskim zużyciu gazu 7 litrów LPG w trasie przy 100km/h. Polecam wszystkim. Jestem miło zaskoczny. Spodziewałem sie czegoś innego. kolejny samochód - chyba Hundai Sonata ....
~Poszukiwacz
Sedan 1.5 72KM 53kW
Nie polecam! po ok 130 tys km zaczyna brac olej, zawieszenie Ok ale drogie podzespoly szczególnie amortyzatory... kształt profilu siedzeń z pewnością dla ludzi poniżej 180cm. jedyna zaleta to oszczednosc paliwa 6,6-8l/100km
~dj hoffy
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
auto super!!!!!! polecam gorąco, w końcu to koreańczyk, ale z japońskim silnikiem, dla niewtajemnicvzonych powiem że silnik w tych autach robiło mitsubishi! dokładnie take jak w modeli colt!!!!!