Lista ocen Hyundai Pony III (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Deltree
Sedan 1.5 72KM 53kW
Odkad posiadam moje autko z drobiazgow nawalily: Wycieraczki, sterowanie dmuchawa, przelacznik od sterowania przednia szyba pasazera, swiatelko w bagazniku, klamka w tylnych drzwiach(od zewnatrz sie nie otwieraja), no i ktoregos pieknego dnia z powodu niesprawnych zamkow otworzyla sie przednia klapa przy 110 km/h :-(... Szyba na szczescie ocalala, ale maska do wymiany :]
~heniek.
Sedan 1.5 72KM 53kW
urwana linka opuszczania szyby tylnej . sam dorobiłem z linki do przerzutek rowerowych ,cena linki 2,50 zł.Trzeba dbać o wycieraczki mechanizm potrafi się zatrzeć.Awarie rozrusznika.Wysiadła mechaniczna pompa paliwa,pękła przepona trzeba było kupić nową 150zł.Tłumikwydechowy kilka razy spawany była to walka z wiatrakami.Kupiłem nowy problem znikł.
~dj hoffy
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
powiem tak, jedynym problemem który mnie spotkał to rozrusznik po 16 latach, bo tyle ma mój samochód przestał kręcić =) szczoteczki się zapiekły i już lata jak nowy!!! jeżeli chodzi o rdze to powiem wam jak na auto które niema ocynkowanej blach i ma 16 lat to wygląda super, gdzie niegdzie na m,ałe bąbelki z rdzą, ale naprawde niewiele.
~K.H.
Sedan 1.5 72KM 53kW
Wysiadła mechaniczna pompa paliwa nie można jej naprawić trzeba kupić nową.Psuje się rozrusznik,dwa razy wymieniałem termostat. Zwichrowane tarcze hamulcowe wymiana po 150000km,sprzęgło po1600000km.
~gangsterka
Sedan 1.5 72KM 53kW
Podnosnik przedniej szyby elektrycznej ułamał się plastikowy element , w prawym przednim kole coś stuka a z tyłu podskakuje przy szybszej jeździe na nierównościach
~Paweł, Kraków
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Samochód bardzo starannie dopracowany. Z drobiazgów praktycznie nic sie nie psuje. Jedyne co to czasem coś zaskrzypi, ale wtedy wystarczy popsikać WD40 i już wraca do normy.
~ŁUKASZ
Sedan 1.3 58KM 43kW
GENERALNIE WSZYSTKO SIE MOŻE ZEPSUĆ :) ZA TO WSZYSTKO MOŻNA SAMEMU NAPRAWIĆ !!! PLASTIKI SIĘ ŁAMIĄ, KLAMKI SIĘ ZACINAJĄ, ITD
~bartek-b@epf.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Tutaj nic sie nie psuje poza zawieszeniem. Co ja zrobie że jeździmy po drogopodobnych obiektach.
~mihal
Sedan 1.3 58KM 43kW
Tylna wycieraczka, prawe lusterko , otwieranie szyby z jednej strony , fotel się obluzował.
~bozenaga@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
uzytkuję od 60 tys km , zasniedziały wycieraczki, wycieki oleju ze skrzyni biegów, lekka korozja nadkoli