Lista ocen Hyundai Pony III (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł, Kraków
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Z przodu OK, ale z tyłu zdecydowanie zbyt ciasno. Bagażnik również taki sobie i do tego płytki. Do minusów można też zaliczyć brak zagłówków z tyłu co nie ułatwia jazdy na dłuższe odcinki...
~klentax@o2.pl
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
nie jest to limuzyna ale z moja rodzinka czujemy sie dobrze. No i duzy bagaznik (moj jest sedan) miesci sie wozek i jeszcze duzo innych rzeczy
~Michał
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu gorzej - chyba postawiono na wygodę osób siedzących z przodu i na przestrzeń bagażową - wg mnie bardzo dobrze.
~Lexus
Sedan 1.3 72KM 53kW
Przestrzeń z przodu jak i z tyłu jest idealna. Jedynym problemem w samochodzie 3 drzwiowym jest wchodzenie do tyłu.
~bartek-b@epf.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Jak na takie auto dość sporo szczegulnie z przodu. A z tyłu też nie słyszałem żeby ktoś marudził.
~sdanhel@op.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
z przodu wystarczajaca z tylu troche gorzej ale nie ma narzekania bo jak na swoja klase to wporzadku.
~genaro
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
przy tej wielkości samochodu można było wygospodarować więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów
~mihal
Sedan 1.3 58KM 43kW
Miłe zaskoczenie - jest naprawdę dużo miejsca - więcej niż np. w Palio Weekend - serio !
~Andrew
Sedan 1.5 72KM 53kW
Nie jest to duże auto. Ale 2 osoby z przodu przy odsuniętych fotelach mają OGROM miejsca
~Matti
Sedan 1.5 72KM 53kW
Jest dużo miejsca we wnętrzu i jest mnustwo regulacji dla kierowcy.