Lista ocen Hyundai Pony III 1.5 72KM 53kW 1985-1990 (49)

3,6
~Deltree
Sedan 1.5 72KM 53kW
Na prawde przyjemne autko, wizualnie bije na glowe wiele wspolczesnych modeli, jest to IMO tzw. samochod z dusza :-)
~sdanhel@op.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Moj pierwszy samochod i nie zaluje ze wybor padl wlasnie na Pony. Przekonalem sie do Hyundaia i powiem ze japonskie dobre a koreanskie jeszcze lepsze bo tansze. Mam go juz piec lat, przejechalem nim prawie 100tys. i mysle ze jezeli go rdza nie wtrabi do tego czasu to jeszcze drugie tyle przejedzie. Lubie ten samochod i nawet mi sie on podoba i nie zamienilbym go za zaden innny, chyba ze na nowy. Pozdrawiam wszystkich wlascicieli Pony!
4,1
~bartek-b@epf.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Auto godne uwagi. Samochód w rodzinie od wiosny 1998r czyli jakieś 9 lat. Odkupiłem go od Ojca tej wiosny i naprawde jestem zadowolony. Bardzo dobre auto na studencką kieszeń.
~jlew(at)poczta.fm
Sedan 1.5 72KM 53kW
Byly wymieniane tylnie amortyzatory po 90tys, tylnie sprezyny po 150tys, koncowki drazkow kierowniczych po 60tys, tylni tlumik po 150tys, klocki hamulcowe po 85tys, przy 140tys wymiana pompy paliwowej(membrana sparciala ze starosci), uszczelniacze zaworow bo bral olej-teraz ani kropelki, na gazie jezdzi od 80tys idealnie, w skrzyni beigow zalano olej syntetyczny Castrola, jezdze caly czas na oleju mineralnym Shella, ostatnio chyba plywak w...
~MINART
Sedan 1.5 72KM 53kW
Autko jest naprawdę rewelacyjnę,polecam go.Gdyby było produkowane do dziś to te nieliczne usterki napewno już byłyby wyeliminowane.
3,7
~K.H.
Sedan 1.5 72KM 53kW
Nic specjalnego samochód średnio awaryjny, niewilki komfort podróżowania krótkie oparcia przednich siedzeń,głośąny powyżej 120km/h.Ekonomiczny na gazie 100km to tylko 17zł.
~Piotjak
Sedan 1.5 72KM 53kW
Moje auto ma już swoj przebieg. Polecam mniej zamożnym kierowcą bo jest tanie w zakupie i części do niego są również w przystępnych cenach ale niestety trzeba czasami cos kupić...
~Maciej Bukowicki buko321@wp.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Autko tanie, wygodne, ekonomiczne(LPG) i niezawodne. Normalne, ze takie rzeczy jak filtry, oleje, pasek rozrzadu+ napinacz, klocki hamulcowe to konieczna wymiana w każdym samochodzie. Jeżeli to jest wymienione na czas, to z autem nie ma zadnych problemów. Może mankamentem jest miękkie zawieszenie-szybkie zuzycie i nadsterowność na mokrej nawierzchni,ale to wszystko. Tylko wsiadać i jeździć.
~gangsterka
Sedan 1.5 72KM 53kW
Jeździłam Vectrą, Renault 19 , Audi 80 ale PONY w ogóle sie nie psuje i mało paliiii....Polecam ten samochód dla ludzi bez aspiracji sportowych
3,2
~lukas89
Sedan 1.5 72KM 53kW
Pomimo że samochód ma już swoje lata i przeżył już swoje lata świetności jest to dobre auto w sam raz do dojeżdżania do pracy:)z instalacją LPG jeżdzi się prawie za darmo:)