Lista ocen Hyundai Pony III 1.5 72KM 53kW 1985-1990 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Deltree
Sedan 1.5 72KM 53kW
Odkad posiadam moje autko z drobiazgow nawalily: Wycieraczki, sterowanie dmuchawa, przelacznik od sterowania przednia szyba pasazera, swiatelko w bagazniku, klamka w tylnych drzwiach(od zewnatrz sie nie otwieraja), no i ktoregos pieknego dnia z powodu niesprawnych zamkow otworzyla sie przednia klapa przy 110 km/h :-(... Szyba na szczescie ocalala, ale maska do wymiany :]
~heniek.
Sedan 1.5 72KM 53kW
urwana linka opuszczania szyby tylnej . sam dorobiłem z linki do przerzutek rowerowych ,cena linki 2,50 zł.Trzeba dbać o wycieraczki mechanizm potrafi się zatrzeć.Awarie rozrusznika.Wysiadła mechaniczna pompa paliwa,pękła przepona trzeba było kupić nową 150zł.Tłumikwydechowy kilka razy spawany była to walka z wiatrakami.Kupiłem nowy problem znikł.
~K.H.
Sedan 1.5 72KM 53kW
Wysiadła mechaniczna pompa paliwa nie można jej naprawić trzeba kupić nową.Psuje się rozrusznik,dwa razy wymieniałem termostat. Zwichrowane tarcze hamulcowe wymiana po 150000km,sprzęgło po1600000km.
~gangsterka
Sedan 1.5 72KM 53kW
Podnosnik przedniej szyby elektrycznej ułamał się plastikowy element , w prawym przednim kole coś stuka a z tyłu podskakuje przy szybszej jeździe na nierównościach
~bartek-b@epf.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
Tutaj nic sie nie psuje poza zawieszeniem. Co ja zrobie że jeździmy po drogopodobnych obiektach.
~bozenaga@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
uzytkuję od 60 tys km , zasniedziały wycieraczki, wycieki oleju ze skrzyni biegów, lekka korozja nadkoli
~sdanhel@op.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
czasami jakas pierdola ale uwaga!!! potrafi sie tez samo naprawic(centralny zamek)
~jlew(at)poczta.fm
Sedan 1.5 72KM 53kW
nie pamietam zeby cos sie zepsulo chyba nic takiego nie bylo
~amon@kujawy.com.pl
Sedan 1.5 72KM 53kW
NA RAZIE (A MAM GO ROK) NIE ZROBIŁ MI ŻADNEJ NIEMIŁEJ NIESPODZIANKI - OBY TAK DALEJ
~bolo
Sedan 1.5 72KM 53kW
szwankuje wskaźnik poziomu paliwa, i stuka deska rozdzielcza