Lista ocen Hyundai Pony III 1.5 i 84KM 62kW 1985-1990 (23)

~Paweł, Kraków
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Hyundai Pony to bardzo starannie wykonane autko. Po 10 latach eksploatacji jazda nim to nadal przyjemność.
~dj hoffy
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
auto super!!!!!! polecam gorąco, w końcu to koreańczyk, ale z japońskim silnikiem, dla niewtajemnicvzonych powiem że silnik w tych autach robiło mitsubishi! dokładnie take jak w modeli colt!!!!!
~JuMar
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Bezawaryjny samochód, za małe pieniądze o niskim zużyciu gazu 7 litrów LPG w trasie przy 100km/h. Polecam wszystkim. Jestem miło zaskoczny. Spodziewałem sie czegoś innego. kolejny samochód - chyba Hundai Sonata ....
~Michał
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Wiek tutaj nie ma żadnego znaczenia - po prostu super! (Silnik)
~klentax@o2.pl
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
co prawda mam pony od niecalego roku ale jestem z niego bardzo zadowolony. zawsze bylem nastawiony anty do koreancow ale w koncu sie przelamalem. I ciesze sie z tego powodu, szczegolnie jak widze astry z tego rocznika z przegnitymi nadkolami jestem dumnu ze mam koreanca:-)
~Jakub
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
Auto sprawuje sie bez zarzutu,dobra cena a czesci hmm widzialem rozne komentarze i mnie dziwia za nowy sworzen oryginal dalem 46zl to chzba niewiele podrobka ok 25-28 to nie duzo
~Tomasz Szejok (tszejok@wp.pl)
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
TRASA - 7 - 7.5 miasto o litr, 1.5 więcej - ale jeżdżę delikatnie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~genaro
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
miękkie rozbujane zawieszenie, mocne przechyły na zakrętach (Układ jezdny)
~pon91y
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
auto ma estetyczna sylwetka ktora zpewnoscia dlugo bedzie na topiee
~karuś
Sedan 1.5 i 84KM 62kW
synchronizatory poszczególnych biegów nie najlepsze (Skrzynia biegów)