Lista ocen Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 i 84KM 62kW 1990-1995 (49) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Samochod udal sie, shkoda, ze jush go nie produkuja, super stylistyka - nikt mu ze znajomych nie chce dac 15 latek, jak na tak maly silnik i moc(75KM) swietna dynamika, nie ma problemu z tym, ze bedziesh sie bal minac tira ;), kluczem do pokochania tego samochodu jest jego wyczucie, napewno jush sie z nim nie rozstane, idealny w krotkie trasy, np. do supermarketu na zakupy (pojemny bagaznik :D w stosunku do innych modeli z tych lat), w dluzsze...
~mikolajczyk@space.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Szukałem samochodu za około 7000 czyli autka z lat 90, chciałem w miarę pojemny dla rodzinki, mało awaryjny, z udokumentowanym pochodzeniem, przebiegiem itp. Obejrzałem różne samochody clio, R19,Polo,Corse,fieste,kadetta zasięgnąłem opinii fachowców i biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw wybór padł na Hyundaia Pony. Od momentu kupienia nic nie zrobiłem tylko wymieniełem olej i filtry. Leje gaz i w drogę...
~domas@pf.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Kupiłem swój samochód za 5,5 tys. zł - ma elektrycznie otwierane wszystkie szyby, centralny zamek - taki wydatek za auto z instalacją gazową jest śmiesznie niski, na razie nie miałem praktycznie żadnych problemów (za wyjątkiem wymiany rozrusznika - koszt 100 zł z drugiej ręki). Idealne auto dla studentów:). Niskie koszty eksploatacji, fantastyczne hamulce. Polecam każdemu, chociaż sam marzę o Civicu
~PawelPe pawelpiwowarczyk@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Jezdzi sie calkiem dobrze. Tani, niezawodny, jak kazdy Hyundai nieatrakcyjny dla zlodziei. Nie jest to "Mercedes", ale cegoz wiecej oczekiwac po aucie za kilka tysiecy? Jestem zen zadowolony, choc moim nastepnym autem bedzie ... alfa romeo. Mam prosbe do innych posiadaczy Ponego. Czy ktos wie, gdzie znajduja sie te chole... rezystory ceramiczne od regulacji dmuchawy?
~robertcar@onet.eu
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Ogólnie jestem z auta bardzo zadowolony o czym może świadczyć to że jeżdże nim 8 lat. Niestety nie ma w nim wielu "bajerów" ale do jazdy to nie jest potrzebne. Generalnie ważna jest dla mnie niezawodnośc auta, która biorąc pod uwagę wiek auta jest doskonała.
~dragonfly
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
te auto jest juz 10 lat w rodzinie, a w moich rekach ponad rok,jest to moj pierwszy samochod i jak dla mnie to wystarcza,zuzycie paliwa jest przecietna, silnik na licencji mitsubishi-nie do zdarciam,moc wystarcza na bezpieczne wyprzedzanie
~macius_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Nie spodziewałem się, że za niecałe 7 tys. pe-el-enów można kupić dobre używane auto. Ale można. Jazda Ponym to frajda i przyjemność za niedużą kasę. Prosta konstrukcja, można we własnym zakresie sporo naprawić lub podrasować, jeśli kto lubi.
~szyszlukasz@o2.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Jak na rok 1993 auto w miare ładne z wyglądu, nie rdzewieje, silnik w porząsiu z wyjątkiem pompy oleju, troche skrzypi w środku, ale za niską cenę moim zdaniem auto jak marzenie. Ogólnie wszystkim, których nie stać na kupno MERCA bradzo polecam.
~oska
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
jestem 3 wlascicielem mojego hultaja, za ta cene nie znalazlbym rownie malo awaryjnego auta, w autoryzowanej stacji obslugi mowili ze do 450tys mozna nim smialo podrozowac, polecam tym bardziej ze nie jest drogi w eksploatacji
~Pawllo14@op.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
autko jest wspaniałe , jezdze nim mało mam go od 7 lat od kuzyna..zadne usterki nawet drobnej....zero rdzy-bo bezwypadkowy...wymienione tylko to co trzeba w kazdym ;] POLECAM !!!wspaniałe auto
Hyundai Pony IV Hatchback