Lista ocen Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 i 84KM 62kW 1990-1995 (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mikolajczyk@space.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
mam samochód od kilku dni więc nie za wiele mogę powiedzieć. Rano wsiadam odpalam i jadę bez żadnych kłopotów nic nie piszczy, nie stuka, nie przekraczam prędkości 140 wszystko idealnie można tak jechać i jechać a szybciej nie próbowałęm nie potrzebuję ale gazu jest jeszcze pod nogą sporo!
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
w sumie tam nie ma drobiazgow ;), po 15 latach stuka mi cos w fotelu pasazera, chyba sprezynka wyleciala... i cos z plastikami w drzwiach z przodu trzeba zrobic... ostatnio dokrecilem srubki w zamku schowka:P a tak to loozik
~Paweł
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Mój samochód jest regularnie przeglądany i serwisowany, więc generalnie nie sprawia niespodzianek. No ale wiadomo - kilkunastoletnie części MUSZĄ się zużywać, więc od czasu do czasu coś poleci...
~robertcar@onet.eu
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
myślę że w każdym 13 letnim aucie zdażają się drobne usterki, ale tu nie są zbyt częste i uciążliwe, chociaż jestem pod tym względem dość wymagający
~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Drobne usterki jak w każdym aucie, żarówki, blacharka itp. W sumie to nawet bardziej eksploatacja niż usterka.
~PawelPe pawelpiwowarczyk@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
torszke ... tak, tak - stuka, czasem przepali sie zarowka i (prawie) nic wiecej. Gdyby tylko wentylator dzialal jak nalezy.
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Obecnie kłopot mi sprawiają wycieraczki (czasmi nie pracują ;)) i zamki (coraz trudniej otwierają się). Poza tym w porządku.
~WIŚNIOWY
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Na razie doskonale!Świerzo po przeglądzie!Wszystko co złe naprawione!Zadbane zajebiście!
~danielost@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
wymienione zostały płyny eksp. końcówki wahaczy,drążków kierowniczych,łożysko w piaście tylnej

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kuler
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
łapki do osłon przeciwsłonecznych już mi dwa się ułamały, pozatym wnętrze przez 12 lat się trzyma dobrze.
Hyundai Pony IV Hatchback