Lista ocen Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 i 84KM 62kW 1990-1995 (46) - Silnik

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Auto jest nawet fajne ma bogate wyposazenie no i cena ale duzo pali:( mam silnik 1.5 i pali mi od 8l wzywz dla mnie to duzo teraz bym go juz nie kupil.Jesli ktos sie nad nim zastanawia to nie lepiej dolozy i kupi inny samochod.
~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Silnik przy tej masie daje radę, moment obrotowy pozwalający zerwać przyczepność przy ruszaniu, moc pozwalająca na jazdę bez problemów z prędkościami autostradowymi.
~qwer e-mail oman.szela@neostrada.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
rewelacja jezdzimy w 5 osob prawie rok do pracy 60 km w jedna strone i nic.Pod dobra gore w 5-ciu idzie ponad 120km/h.kompletnie zadnych klopotow
~miety
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
ful wersja glsi bardzo dobre auto niezawowne dobre osiagi wygodne rodzinne troche w nim poprzerabialem i ma kopyto i atrakcyjny wyglag i jestem zadowolony
~bravo7
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
silnik niesamowicie elastyczny,oraz pięknie pracuje,byłem na wymianie oleju to powiedzieli że 3 letni rover lub opel sie chowa jezeli chodzi o czystosc silnika
~Paweł
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Silnik pracuje ładnie, choć już od ok 120km zaczyna go być słychać. Jak na kilkunastoletni samochód gaźnikowy uważam, że ma bardzo dobrą elastyczność.
~mikolajczyk@space.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
elastyczny, bardzo żwawo reaguje na pedał gazu poprostu super mimo że gaźnik . Zresztą są to silniki z Mitsubishi colta więc nie ma się co dziwić jakości
~artualbi@komp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
To poprostu "ogień z rury" nie ma mocnych ze startu ze świateł czy "krzyżówki" idzie jak przecinak do przodu , w końcu to cacko waży tylko 950 kilo
~krzys 73-200
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
bezawaryjny ekonomiczny i szybki zawiodl mnie raz gdy wstawilem termostat polski!a oryginal byl drozszy tylko o 3 zl!

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marasp21@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Jedyna uwaga - zadymi z wydechu przy zapalaniu, po nocnym postoju (uszczelnienia trzonków zaworów ?/
Hyundai Pony IV Hatchback