Lista ocen Hyundai Pony IV Hatchback 1.5 i 84KM 62kW 1990-1995 (42) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marasp21@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Bardzo miękkie zawieszenie,buja nieprzyjemnie, przy poprzecznych nierównościach, mimo zainstalowania kompletu pierścieni gumowych w sprężynach zawieszenia ( razem 8 szt. pierścieni)bardzo podatny na boczny wiatr !
~krzys 73-200
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
wytrzymaly choc zmienilem koncowki sworznie i klocki ham. ale ja mu nie zaluje nie oszczedzam tak wytrzymalego zawieszenia niema VW ani BMW
~bravo7
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
za miękki,ale to wina naszych dróg,no i przy ostrym wejściu w zakręt dupka ucieka,ale tak sie normalnie nie jeżdzi;)
~tiger
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Zawieszenie na pewno nie jest przystosowane na polskie drogi, ale w niemczech oraz na polskich dobrych drogach jest bardzo dobre.
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Stosunkowo mały komfort, dość niskie i miękkie zawieszenie sprawia częste otarcia podwozia na wyższych krawężnikach itp.
~Paweł
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
No niestety projektanci nie pomyśleli, że w drodze może być tyle dziur ile jest u nas...
~macius_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Miękkie zawieszenie, ale nie sprawia kłopotu przy szybko pokonanym zkręcie, przyjemnie kołysze
~To Ja
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
wymiana tuleji na wahacach, wymiana przy 90 tys gałek i sworzni, zawiesznie zbyt miękki
~przemo@jtt.wroc.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Stanowczo za miękki, przy większych prędkościach na zakrętach przechyla niemiłosiernie

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~picek
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
przechyla się i nie trzyma się na zakrętach, odradzam szybkiej jazdy
Hyundai Pony IV Hatchback