Lista ocen Hyundai Pony IV (65) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan colta
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
po 12 latach pojawiają się malutkie plamy rdzy na progach. Lakier /biały/ trochę stracił połysk i wypłowiał ale od czego są pasty i wosk (regeneracja lakieru 7 zł)
~szyszlukasz@o2.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Jedynym felerem tych aut, mam je ja i 4 znajomych to POMPA OLEJU, wysiada po jakiś 150 tysiącach, 3 na 4 za nas ją wymieniało, koszt: 400zł.
~PawelPe pawelpiwowarczyk@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Wiele slyszalem zlego o Ponym pod tym wzgledem :( Ja przejechalem nim 110 tysiecy i ... nic. Jedyna awaria, ktora zatrzymala auto to ... brak paliwa.
~Tomek
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Wkurza mnie to ze rdzewieje ale auto w tym wieku i po naszych drogach ktore sa sypane sola w zimie to sie nie dziwie
~piony
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Samochód zawiódł mnie raz - jak padł akumulator. Poza tym absolutnienic - i to jest największa zaleta tego auta.
~dragonfly
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
przez caly czas tylko raz odmowil posluszenstwa na drodze-trzeba bylo wymienic modul, ogolnie jest nie do zdarcia
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Z poważnych usterek można wymienić wymianę skrzynki biegów - ale wyłącznie z winy zaniedbania wymiany sprzęgła.
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
najpowazniejsha to skrzynia biegow... kosht skrzyni po 30 tys - 450zl, w zime odpala za 2-3 razem przy -20
~menelik3
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Od 2 lat bezusterkowo i nadal trzyma fason samochód w Polsce NIEDOCENIANY a szkoda..........

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jakub
Hatchback 1.5 72KM 53kW
od nowości tylko płyny,klocki,świece,amortyzatory,silentbloki,szczęki,raz tarcze, i raz sprzęgło