Lista ocen Hyundai Pony IV (87) - Silnik

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Przy w miare systematycznej regulacji instalacji gazowej wszystko jest cacy, gorzej gdy zapomnimy o tym, wtedy problemy przy zapalaniu, przy trzymaniu wolnych obrotow, silnik gasnie, slabo ciagnie, duzo pali. Ja reguluje raz na 1.5 miesiaca i jest cacy :D Silnik chodzi dosc glosno, o przyspieszeniu mozna zapomnieć ale to nie rakieta :D
~Wojtek BIELSKO
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Silnik ma niemal 200 000 bez żadnego remontu. Po prostu ideał. Miałem do czynienia z wieloma autami i wiem co mówie. Dla niewtajemniczonych: Jest to japoński silnik Mitsubischi - wszystkie Pony je mają. Bardzo dynamiczny. Znajomi sa w szoku gdy okazuje sie ze niepozorny Hyundai jest całkiem dynamiczny jak na tą klase auta.
~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Jak na zagazowane 1.5, ktore 14 lat temu mialo 72 konie, nie moge narzekac. Z pod swiatel praktycznie zawsze ruszam pierwszy, jest zrywny, ma calkiem dobra dynamike jak na swoj wiek i przede wszytskim jest to motor ekonomiczny 8-11 benzyny i 9-13 gazu w miescie. Trasa, wiadomo. 6 bezn i 7 lpg.
~Tomek
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Auto jest nawet fajne ma bogate wyposazenie no i cena ale duzo pali:( mam silnik 1.5 i pali mi od 8l wzywz dla mnie to duzo teraz bym go juz nie kupil.Jesli ktos sie nad nim zastanawia to nie lepiej dolozy i kupi inny samochod.
~Witek
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Mocny silnik. Raz zagotował mi sie płyn chłodzący (skorodował przewód wentylatora) podczas stania w korku i nic: głowica uszczelka cała ! Trochę słabe przyspieszenie od zera ( mam gaźnik)
~ADI
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Mocny i ekonomiczny silnik jak na tę moc.Dosyć wytrzymały,zrobiłem 161 tyś km bez remontu.cicho pracuje.Mój jest na gażniku elektronicznym i spisuje się bardzo dobrze.Zawsze dobrze odpala.
~piony
Hatchback 1.3 72KM 53kW
silnik nie do zajeżdżenia (jeśli się dba), z samym kierowcą osiągi wystarczające, można się pościgać na światłach; z czterema osobami już gorzej. Elastyczność na 4-5 biegu w trasie - mogłaby być lepsza.
~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Silnik przy tej masie daje radę, moment obrotowy pozwalający zerwać przyczepność przy ruszaniu, moc pozwalająca na jazdę bez problemów z prędkościami autostradowymi.
~MaTiUsS 99
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Super, bardzo elastyczny. Nigdy mnie nie zawiódł. Wsiadam i jade. Nigdy nie bałem sie że stane gdzieś na trasie. Mam nakrecone 170000 i jak narazie bez wiekszych problemów.
~Pawel
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Bardzo dobry gaźnikowy silnik o dobrych osiągach łatwy w zagazowaniu i co ważne bezawaryjny i ekonomiczny na gazie Przejechałem nim 63 tyś i nic