Lista ocen Hyundai Pony IV (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sevant@interia.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Bardzo dobry wybór części zamiennych w trzech kategoriach cenowych(Auto-Kapitan Katowice):oryginał,zamienniki,podróby. Generalnie ten model wyprzedził następcę i accent mu niesytety albo i stety nie dorównuje! Gdyby jeszcze(po 14 latach eksploatacji w Polsce)nie ta rdza na tylnych błotnikach.......
~Wojtek z Krakowa
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Posiadam model z silnikiem ECI-Multi (taki jak w M. Colt), mogę z czystym sumieniem powiedzieć brzytwa nie auto, poza kosztami eksploatacji jedyna usterka to czujnik ssania. Nic więcej !!!!!! A parametry lepsze np od Lanosa - np przyspieszenie o 1s mniejsze.
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
cena Ponego zaczela strasznie spadac po 2000, w sumie mi to obojetne, bo i tak go nie sprzedam, w chwili obecnej mozna kupic naprawde zadbanego z klima z ´94 do max 5tys zl, u sasiadow z zachodu od 150(!!!) do 500 EUR;) wiec jest ok ;)
~relay@wp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Niezawodny, wspomaganie, ABS, elektryczne szyby, regulacja kierownicy, lubi wysokie obroty. Jeśli komuś nie pasi skrzynia biegów, to jak kupi sobie Alfa Romeo , to dopiero będzie płacz. Krótko mówiąc, Pony to mitsubishi mechanicznie, hyundai wizualnie.
~tiger
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Za taką cenę nic lepszego się nie kupi, a można wydać więcej i kupić jakiegoś szrota, trzeba pamiętać że silniki Hyundaia 1.3 i 1.5 są to silniki Mitsubishi!!!! Polecam wersje GLS - mają bogate wyposażenie i fajny wygląd!!
~629@bluemail.ch
Hatchback 1.5 72KM 53kW
generalnie super auto za rocznik 94 z przebiegiem 95 tys w od I właściciela w stanie jak z igły zapłaciłem 9 tys zł dostałem nawet zimówki radio i 4 głośniki nie da się kupić większego auta za taką cenę polecam
~To Ja
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
obecnie wartość mojego samochodu wynosi ok. 7 tys. za samochód z wielopunktowym wtryskiem, wspomaganiem, el. szyberdach, el, szyby innej marki należy zapłacić 2 razy więcej
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Za cenę dużo niższą od japońskiego auta, kupujemy auto o jakości samochodów z kraju kwitnącej wiśni. Technologia Mitsubishi (ukł. napędowy) zdaje sprawdzian znakomicie.
~robertcar@onet.eu
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
myślę że za takie pieniądze (ok.3,5 tys.) nie znajdze sie lepszego, w miarę dużego samochodu którego nie trzeba będzie co chwilę naprawiać
~dragonfly
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
niedlugo bede go sprzedawal i pewnie dostane za niego 2 300 zl wiecej sie nie spodziewam,uwazam ze za 5-drzwiowe auto to jest dobra cena