Lista ocen Hyundai Pony IV (69) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Latem chlodzenie nie idzie mu najlepiej, ale zima grzanie... bomba !! Juz pod 1,5km w zime na zimnym silniku ogrzewanie dziala skutecznie, po rozgrzaniu silnika powietrze z dmuchawy az parzy !! Teraz juz takich nie robia :)
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Na benzynie już po kilkudziesięciu sekundach leci ciepłe powietrze (na gazie jest niestety przeciętnie). Klima działa super, nawiewów jest dość, a nawiew na szybę przednią dmucha na całą jej powierzchnię.
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Szybko się nagrzewa w zimie, w pochmurne dni pozbycie się zaparowanych szyb nie nastręcza żadnych problemów, dmuchawa jest wydajna (może ciut za głośna...). W naprawdę gorące dni przydałaby się klimatyzacja...
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Bez zarzutu. Szybko nagrzewa sie zimą, dość długo chłodzi latem ;) Nawet przy pełnym składzie zimą wentylacja daje sobie radę z parą na szybach (przednich i bocznych).
~To Ja
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
dla ludzi lubiących ciepło-polecam lelektryczne sterowanie nawiewem działa niezawodnie. Odcięcie wlotu powietrza szczególnie przydaje się przy jeździe za autobusami
~artualbi@komp.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
można sie usmażyć w zime.... więc nie polecam włanczania ogrzewania na full.... nieco parują szyby jak popada, bardzo podoba mi sie możliwość włączenia obiegu wewnętrznego powietrza
~ted33
Hatchback 1.5 72KM 53kW
barzdo dobrze, szybko zaczuna grzać / ale miałem okazję jechać przy mrozach 30stopni/ to niestety ogrzewanie nie było wydolne
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Klimy nie ma, ale po co? Latem szybe otworze, zima ubieram sie w kozuch i tyle :D Ale tak prawde mowiac kiepsko z tym.... Trzeba sie przyzwyczaic.
~Bruner jmahorow@o2.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Wentylacja bez problemu, mala awaria dmuchawy I i II bieg przestal dzialac. Kupilem dwa rezystory w oprawie ceramicznej.Chodzi jak glupia :)

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tiger
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
U mnie jest klimka więc wentylacja jak i ogrzewanie jest doskonałe, chociaż jeździłem tym modelem bez klimki i też dałbym "doskonale".