Lista ocen Hyundai Pony IV (66)

~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
I wyglada dobrze, i jezdzi dobrze, i mocy ma wystarczajaco dla poczatkujacego kierowcy.. Super autko za niewielkie pieniadze. Z LPG wyjatkowo ekonomiczny -> 20pln za 100km !!!
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Dałem za te auto 4000zł i myślałem, że się wpakowałem w niezłe gu... Myliłem się. Autko jest warte polecenia. Silniki wytrzymuja bardzo duże przebiegi, więc 200kkm nic nie znaczy. Serwis i części jest o dziwo tani bo jedna część pasuje nieraz do większości aut japońskich z tego segmentu. To że koreaniec to wieczna skarbonka to zwykły kit - przynajmniej w przypadku tego auta.
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Całkiem dobrze wykonany samochód, o jakościporównywalnej z samochodami japońskimi, przy odpowiedniej "pielęnacji" odwdzięczyć się powinien użytkownikowi niezawodnym działaniem. Jeżeli komuś nie zależy na zabójczym wyglądzie - polecam!!
~ted33
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Miałem okazję jeżdzić Xarą dislem, Oplem corsą , Golfem II, wszstkie te sprzęty to muły w porównaniu z PONYM
~MaTiUsS 99
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Ojciec dał go mojemu bratu kiedy miał 100000 pozniej ja go dostałem jak miał 160000, nie był katowanie więc mozę dlatego mam tak moło przygód. pokochałem ten wóz, żeby jeszcze był troszke młodszy. Myslę że autko godne polecenia. zwłaszcza z niemieckiego rynku gdzie jakosc tych samochodów była naprawde wysoka. jeśli chcecie kupic to zapolujcie na takiego w wtryskiem i wspomaganiem. osobiście jeździłam takim z klimą.
~629@bluemail.ch
Hatchback 1.5 72KM 53kW
auto naprawde godne polecenia jak ktoś nie oczekuje mercedesa to naprawde sie nie rozczaruje zamiast kupować CC lub inne dziadostwo lepiej mieć pony :-)
~jakub
Hatchback 1.5 72KM 53kW
autko wygodne,niezawodne,zwrotne,tanie, i uważam że ładne
~Michu #2 hypo@box43.gnet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
kupilem to auto od znajomej osoby - pewnie nigdy bym nie zwrocil na nie uwagi, ale sie mylilem, jak na swoje lata (9) stan ogolny bardzo dobry, niestety nie ma powodzenia u dresiarzy, ocynkowane blachy, skuteczne i trwale hamulce (110kkm-pierwsza wymiana klockow), troche miekkie zawieszenie, od ponad roku (40 kkm) z instalacja LPG - rewelacja - myslalem, ze bedzie gorzej, a ze spadla Vmax z 165 na 155 to przezyje (zawsze mozna wlaczyc...
~Michał M. (mikolajczyk@space.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Biorąc pod uwagę cenę rynkową, awaryjność, ekonomiczność, dostępność części to mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu. o ile nikt go nie "męczy" jazdą z maksymalnymi prędkościami to będzie pracował bardzo długo... . Tak jak ktoś już napisał "...wcześniej zgnije"
~edek
Hatchback 1.5 72KM 53kW
auto dynamiczne bezproblemowe wsiadac i jechac jak jest wszystko robionena czas