Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW 2001-2006 (50)

~obiektywny
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Samochód ogólnie zasługuje na ocenę dobry+ :) jestem nim pozytywnie zaskoczony. Sprawuje się zadowalająco w mieście i nader dobrze w terenie (błoto, woda, dziury, śnieg na wysokośc maski - super!). Szczerze polecam!
~emmanuelek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Świetny samochód. Wielki wygodny, świetnie wyposażony (to full wersja z szyberdachem), trwały, jedynie plastiki na drzwiach tandetnawe, ale je wyflokowaliśmy i problem zniknął.
~mc_abra@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Bardzo dobry samochód! Nie mam sumienia go zmienić choć nie jeżdżę dłużej samochodem niż 1 rok.! Ostatnio maiłem propozycje sprzedaży go i to za cenę o 3 tyś. wyższą niż kupiłem, ale moja żona ( na całe szczęście ) nie chciała się zgodzić. Powiedziała że nigdy go nie sprzeda bo tak wygodnego i fajnego samochodu nie mieliśmy. :) Naprawdę nie ma się czego przyczepić... Życzę każdemu żeby był tak zadowolony z samochodu po zakupie i eksploatacji!
~malytop@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Podchodziłem do tego auta "z dużą dozą nieśmiałości", bo to przecież koreańczyk. Teraz mogę śmiało powiedzieć że nie ma się czego obawiać - autko nie porywa wyglądem (to rzecz gustu), ale praktycznie nie ma słabych punktów. Jeśli tak się będzie sprawować jak teraz, to pewnie moim następnym będzie Santa Fe II.
4,1
~zbyszek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
nawet nie wiem ile kosztuja czesci, jak wyglada serwis i ile czeka sie w takowym na naprawe bo na szczescie nie mialem okazji sprawdzac
~zackart
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Calkiem przyjemna praca silnika jak na diesla, w miare cichy, silnik to jeden z mocniejszych punktow tego modelu. Niestety jak na ta wage nieco za slaby, przydaloby sie 20 koni wiecej. (Silnik)
~peha4
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Parę koników więcej mogłoby tu pomóc.Natomiast na trasie praktycznie 5-tka bez potrzeby redukcji np. przy wyprzedzaniu. (Silnik)
~WOJTAS
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
ZANIM "NIE KUPISZ" PRZECZYTAJ. Witam wszystkich tych co już posiadają ten niedoceniany samochód oraz tych co zastanawiają się nad zakupem. Postanowiłem ponownie wypowiedzieć się na temat mojego autka oraz, co może nie leży w naturze polaka, podzielić się swoją radością. Tegoroczna zima pozwoliła mi przetestować auto na różnych nawierzchniach i drogach, i co powiem to powiem :-), nie jeździłem innymi suv-ami ani terenówkami ale wiem już jedno...
2,2
~krzysiekf06
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Drogie w utrzymaniu, bardzo kiepska jakość materiałów oraz wykończenie na najniższym poziomie

Usterki Hyundai Santa Fe I

Hyundai Santa Fe I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,4
~santa feeee
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
nie polecam tego auta , nigdy więcej hyundaia ! złom typowa, skarbonka, naprawiając kolejną usterkę zastanawiasz się co będzie następne, najlepiej pozbyć się i zapomnieć że coś takiego jak HYUNDAI istnieje