Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW 2001-2006 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Centralny zamek nie działał już po 3 tygodniach od kupna ( oczywiście auto odkupiłem , Tylna lewa szyba nie otwiera się (podobno jakieś kabelki ), i notorycznie przepala się podświetlenie deski i kokpitu. No i ostatnia drobna usterka wyskakuje mocowanie rolety. fotel kierowcy nie grzeje (tak było jag go kupiłem)
~obiektywny
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Gumy tłumika, żarówki podświetlania, żarówki w lampach, silniczek spryskiwaczy, wycieraczki, zegarek, wskazówka poziomu paliwa itp - nie jest źle, ale jakaś pierdołka cały czas się pojawia.
~mc_abra@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
NIC! No dobra przyznam się, nie chciała odbijać mi klameczka od klapy bagażnika... psiknąłem WD 40 i git. To tyle mi się popsuło :) waszystko działa i raczej będzie działało długo, tak wygląda przynajmniej.
~kawa
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
W autach santa fe \"kruszy sie\" kirownica od nowosci juz jets druga . Drugra wymieniona przy 95 tys km teraz jest 185 tys auto ma 6 lat a druga kirownica do wymiany ;/
~emmanuelek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
No kompletnie nic. Nawet żaden plasticzek się nie chce obluzować.Choć wszystkie trochę trzeszczą.
~grzegorz
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
po przejechaniu ponad 45000 km w zasadzie tylko spalił sie zegarek, po za tyk ok.
~peha4
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
sterowniki szyb, wyłączniki krańcowe /tylne drzwi/,napinacz paska wieloklinowego.
~pp
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Podświetlanie przycisków, zegarek, silniczek od spryskiwaczy, duperele :)
~tofi
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Na chwilę obecną nie musiałem dokonywać żadnych większych napraw

Usterki Hyundai Santa Fe I

Hyundai Santa Fe I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ganjas
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
nic sie nie zepsulo a autko jezdzi caly czas. Trzeba czasami dolac troszke oleju.