Lista ocen Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW 2001-2006 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mc_abra@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Układ jezdny- super! Bardzo dobrze trzyma się drogi, przełożenie kierownicy dobrze dobrane, samochód wygodny i komfortowy. Ciężko wyprowadzić go z obranego toru jazdy, a jak już zbyt gwałtowny ruch kierownicą się wykona, czy za szybko wejdzie w zakręt reaguje lekką nadsterownością którą bardzo szybko można opanować. W zimie czy przy dużych śniegach jazda tym samochodem to wręcz przyjemność. Jak wstawałem rano i widziałem zasypane drogi i śnieg...
~obiektywny
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Dobrze trzyma się drogi, fajnie \"robi\" zakręty, całkiem nieźle zbiera dziury. Inną sprawą jest fakt, że wszystko koroduje na potęgę - niby jak do tej pory nic z tego nie wynika, ale nie wróży to nic dobrego. Biorąc pod uwagę, że samochód ma 145k km przebiegu (a przez ostanie dwa lata, bardzo cięzkiego życia) to zawiesznie, trzyma się świetnie! Dodam jeszcze, że auto nader dobrze radzi sobie w terenie, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem!
~zackart
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Doskonale trzymanie drogi, niezaleznie od predkosci, pewnosc jazdy zarowno z duza szybkoscia na autostradzie jak i na kiepskich, bocznych drogach. Wielki plus tego samochodu. Ale wazne sa dobre opony, po wymianie z oryginalnie zakladanych koreanskich Hankook na Continentale roznica kolosalna.
~emmanuelek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Dobry, auto twardo zestrojone, w zakrętach nie ustępuje osobówkom. Za to w zimie je deklasuje. Kontrola trakcji naprawdę działa, 4x4 też. Jechałem nim testowo licznikowe 190 (więcej się nie da:-) )i zachowywał się pewnie.
~zbyszek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
dobrze trzyma drogi nawet przy dużych prędkościach i na każdej nawierzchni. minusem jest \"szarpanie\" autem, lub wyłączenie silnika przy mocniej skręconych kołach w czasie cofania
~Grzegorz_344
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Nadsterowny na zakrętach w śniegu lub błocie, trzeba uważać żeby się zmieścić w wąskie wjazdy bo tył mocno ciągnie i może zmienic tor jazdy.
~santa feeee
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
wahacze - sama rdza , amortyzatory przeciętnie, wymieniłem wszystkie łożyska , drążki i tuleje gumowo - metalowe , załamka :(
~malytop@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Pewny i na prostej i w zakrętach, troszkę na poprzecznych nierównościach podskakuje, ale to normalne w SUVach.
~krzysiekf06
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Zawieszenie mimo iż wymienione to bardzo głośno pracowało a trafić precyzyjnie w zakręt to nie lada sztuka
~admet39@wp.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
duże garby, doły bierze świetnie. Studzienki, drobne garbiki wprawiają go w drobne drżenie. Ale ujdzie.