Oceny Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW 2001-2006

Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW 2001-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW 2001-2006

~WOJTAS
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
ZANIM "NIE KUPISZ" PRZECZYTAJ. Witam wszystkich tych co już posiadają ten niedoceniany samochód oraz tych co zastanawiają się nad zakupem. Postanowiłem ponownie wypowiedzieć się na temat mojego autka oraz, co może nie leży w naturze polaka, podzielić się swoją radością. Tegoroczna zima pozwoliła mi przetestować auto na różnych nawierzchniach i drogach, i co powiem to powiem :-), nie jeździłem innymi suv-ami ani terenówkami ale wiem już jedno...
~Jacek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Bardzo udany i niedoceniany samochód, prowadzi się świetnie i niedużo pali, mi wyszło przy delikatnej jeździe około 7 litrów na 100km. Super widoczność i wysoka kultura pracy Diesla, przy setce na autostradzie cisza jak w benzyniaku. Polecam każdemu kto nie wierzy w ta markę ,wcześniej jeździłem Japończykami ale myślę że Hyundai śmiało może z nimi konkurować.
3,6
~pietia721
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Witam. Swoje Santa Fe 4 WD + skóry itp. posiadam od 4 lat i jestem zadowolony. Uważam, że jego drobną wadą nie wiem, czy można to tak nazwać,jest brak możliwości odłączania napędów.Jednak ogólnie oceniam samochód bardzo pozytywnie . Dodatkowo mam pytanie do użytkowników forum, czy jest możliwe zakupienie samych pierścieni do ABS, dokładnie z 54 zębami.Bardzo proszę o info. Pozdrawiam i polecam Santa Fe 4WD.
2,4
~santa feeee
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
nie polecam tego auta , nigdy więcej hyundaia ! złom typowa, skarbonka, naprawiając kolejną usterkę zastanawiasz się co będzie następne, najlepiej pozbyć się i zapomnieć że coś takiego jak HYUNDAI istnieje
~obiektywny
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Samochód ogólnie zasługuje na ocenę dobry+ :) jestem nim pozytywnie zaskoczony. Sprawuje się zadowalająco w mieście i nader dobrze w terenie (błoto, woda, dziury, śnieg na wysokośc maski - super!). Szczerze polecam!
~mc_abra@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Bardzo dobry samochód! Nie mam sumienia go zmienić choć nie jeżdżę dłużej samochodem niż 1 rok.! Ostatnio maiłem propozycje sprzedaży go i to za cenę o 3 tyś. wyższą niż kupiłem, ale moja żona ( na całe szczęście ) nie chciała się zgodzić. Powiedziała że nigdy go nie sprzeda bo tak wygodnego i fajnego samochodu nie mieliśmy. :) Naprawdę nie ma się czego przyczepić... Życzę każdemu żeby był tak zadowolony z samochodu po zakupie i eksploatacji!
Dziennik kosztów dla Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
8,7
3,7
~Dominik
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
używam auta dziennie w pracy jestem bardzo zadowolony. Wydaje mi się głośny w środku ale to może dlatego niej jeździłem osobowym. bardzo przestronne auto o wielu zaletach mało wad poza usterkami (wydaje mi się że poprzedni właściciel po prostu zaniedbał to auto)
~rossi
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
póki co 5, na razie moja ocena nie jest miarodajna- samochód mam niecałe 3 miesiące i przejechanych ok 2500 km. Ponadto wsiadłem do niego podczas zimy dziesięciolecia dlatego jak na razie jestem zachwycony
4,1
~Piotrek S
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Bardzo wygodny, pojemny wózek. Niestety kupując używkę trzeba się liczyć z kosztami serwisu. Naprawy ze względu na konieczność sprowadzania części nie odbywają sie od ręki. Jak się nie ma innego auta w zapasie to może być problem.
3,6
~robert278
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
auto kupiłem nowe z salonu, gdyba nie problemy ze skrzynią biegów moja ocena byłaby wyższa, bo jest to fajne autko jednak ta skrzynia ..... dwa razy juz ją naprawiałem i troche mnie to kosztowało zwłaszcza czasowo.