Lista ocen Hyundai Scoupe 1.5 i 84KM 62kW 1990-1996 (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Powiększyła mi się rodzinka więc go sprzedałem. Nie mniej cały czas mam do niego sentyment. Mimo 12 lat cały czas wyglądał nowocześnie i oryginalnie. Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne - praktycznie nie miał sladów korozji, chociaż zawsze stał pod chmurką. I jeszcze jedna bardzo ważna zaleta. Model ten jest tak rzadki, że nie ma obawy, że któś go nam ukradnie i rozbierze na części. Polecam zakup na rynku wtórnym, koszt niewielki, ja...
~NIEZADOWOLONY
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Jestem troche nie zadowolony ponieważ trudno to dzieło sprzedać a po za tym zapłaciłem za niego 1,5 roku temu 5000 i mogłem kupić za to chociaż porshe 924 i miał bym napewno lepszą frajdę z jazdy chociaż samochód by był starszy od tego o 10 lat. Na dłuższe trasy strasznie niewygodny (powyżej 300 km strasznie odczuwa się zmęczenie co w omedze z 92 2.6 jest wogóle nieodczuwalne nawet odległości 600 km). Jeden plus to taki że blacha nie...
~nitria@tlen.pl
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
super, tylko jka chce sie wymienic cos iwecej to mozna to odczuc na kieszeni (dobrze ze z lantry czesci pasuja), a ogolnie troche muli w czesniej byl suzuki wsift w wersji sportowej i ten byl bardziej dynamiczny, poza tym powyzej 4 tys. zaczyna sie juz meczyc ale i tak wsyztich wyprzedzam na drodze a nie zuzywa wiecej niz 10l.
~redgreb@interia.pl
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Tani, niepowtarzalny, mało prestiżowy, wdzięczny jednak do tuningu, dla max. 4 osób, problemy z częściami karoserii, droga obsługa w ASO, blachy - wart jednak konserwacji. Może śmiało udawać sportowy samochód, dla początkującego amatora szybszej niż przepisy pozwalają, jazdy
~Przemas
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
jeśli nie sta cię na sportowe auto, a chcesz mie jego imitację to wtedy możesz kupic ten wynalazek. jezeli potrzebujesz niezawodnego auta to odpuśc sobie pomysł zakupu tej skarbonki
~Mawiwawi
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Można w niego wsadzić duuużo pieniędzy a i tak nie bedzie super działał. Po 2 latach uzytkowania bilans wyglada tak iz dolozylem do samochodu tyle ile za niego zaplacilem.
~Jacek
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Auto po przejsciach, ma swoje lata. Po malym remoncie (rdza, silnik, drobne wycieki) przejdzie w rece innego kierowcy w rodzinie. bo po prostu jest dobre.
~Raul z Jaworzna
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Świetny samochód,jeszcze mnie nie zawiódł ;) Ma ciekawy sportowy wygląd.Potrafi zrobić wrażenie na dziewczynach,mówią że jest piękny :)
~JAKUB10
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
naprawde fajny samochdzik dynamiczny dla osoby młodej dal której liczy sie modny wygląd i dynamiczna jazda
~Daniello
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Ja jestem bardzo z niego zadowolony w zimie ciezko sie zakopac bo jest lekki i wszedzie wjedzie i wyjedzie!