Lista ocen Hyundai Scoupe 1.5 i 84KM 62kW 1990-1996 (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bajk
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Zasługa małej masy i wąskich opon (185/14/60} a także dobrej aerodynamiki, przy mojej jeździe a nie jeżdżę powoli pali 6,5-8 l, golf IV 1.6 mojego ojca pode mną pali 10-11 i wcale nie jest szybszy, więc wniosek nasuwa się sam;) bardzo tanie oryginalne części, (sprzęgło 190 zł) ogólnie to on jest tani.
~Kamil
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Miasto ok. 8 l/100 km, w trasie ponieżej 7 l/100km. Serwis "nieautoryzowany" nie taki drogi, z częściami jest różnie. Jeżeli można dobrać zamienniki np. od Poniaka, to całkiem tanio. gorzej gdy trzeba sięgnąć po oryginalne, ale tak jest w przypadku każdego samochodu.
~Daniello
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Czesci dostepne i tanie. Jesli chodzi o spalanie to zalezy jak sie jezdzi jak oszczednie to po miescie potrafi wychodzic nawet 8litrow na 100km jak sie docisnie spali 14l. maksymalnie w miescie na 100km. W trasie spala 7litrow do 8 litrow na 110km.
~NIEZADOWOLONY
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Zużycie plasuje sie różnie w zależności od ciężkości nogi jak sie przycina po mieście to nawet 10 zeżre a w zimie to i 12 potrafił wyssać. Ale tak spokojnie jeżdząc to w miescie 7 do 8 a na trasie nawet 6-ką potrafi się zadowolić.
~Przemas
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
częsci cholernie drogie, chyba,że stosujesz zamiennniki. spalanie tragiczne jak w silniku 2,5litrowym. to auto to nieustanna inwestycja w naprawy!!!!!
~Jacek
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Mam z tym jakis problem. Ciezko mi zejsc ponizej 10l. Chyba, ze w trasie. Wowczas pali ok. 6-8l.
~Wier
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Jak na swój rocznik i pojemnosc silnika jest mała. Odradzam zakładanie instalacji gazowej, szkoda silniczka
~nitria@tlen.pl
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
8,9/5,6/na podstawowe czesci ujdzie choc lepiej jakby bylo mniej na czesci rzadkie maskara
~redgreb@interia.pl
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
w mieście 8 litrów, 7 na trasie, ale to też sprawa regulacji i... działającej sondy lambda
~baro
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
Zużycie paliwa minimalna,ale jeśli chodzi o ceny części to jest problem ,bo ciężo kupić zamienniki.