Lista ocen Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pschemoo
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Nie ma żadnych problemów. Należy kontrolować elemanty gumowo-metalowe bo na naszych drogach.... sworznie (45pln) tuleje wachacza (25pln) końcwki drążków (43pln) to niskie ceny za brak stuków i komfort
~Łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Dobrze trzyma sie drogi ale przy duzych predkosciach go nie testowałem. Mało komfortowe zawieszenie . Przejechanie 100 km powoduje zmeczenie .
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Zbyt miękkie końcówki zawieszenia,co skutkuje szybką zuzywalnością,na zakrętach lubię patrzeć jak w lusterku inne auta piszczą jak myszki.
~Zibi
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
autko lekkie w zime fajne zaspy nie grozne nie siada jest zwrotny ale drogi sie trzyma tak srednio czasem zarzuci dziury sie odczuwa
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Układ jezdny jest bardzo dobry. Bez zastrzeżeń. Zamierzam po zimie sobie trochę jeszcze obniżyć zawieszenie.
~Filip
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Zawieszenie jest troszkę dziwnie zestrojone. Jest twarde, ale z dużym skokiem. Autko ma tendencje do nadsterowności.
~diablo43
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Zawieszenie sportowe,szerokie-niskoprofilowe opony i trzyma się drogi jagby po szynach jechał
~Pióro
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
uklad jezdny dobry :) przy 180 KM/H b.dobrze trzymal sie drogi :) proba miala miejsce na autostradzie :P
~jagoda z kalisza bono21@poczta.onet.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
przy 130 trohe trzeslo kierownica niestety byl wczesniej pukniety w prawa strone i nienajlepiej naprostowany
~woj
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
strasznie skacze, amory z tyłu mam do wymiany niestety... na zakkęcie jak sa wyboje to robi bokami mocno