Lista ocen Hyundai Scoupe 1.5 i 86KM 63kW 1992-1996 (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Mam sportowy filtr sportowy i tłumik ze strumienicą . Wiec poziom chałasu jest wrecz ogromny . Zwłaszcza powyzej 3 tys . Na trasie nie mozna jechac szybciej niz 100 km . Chyba ze ktos nauszniki kupi.
~dorianprzystalski@gmail.com
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Kiedy nie przekraczamy 100km/h i nie kręcimy wysokich obrotów powyżej 3000 w samochodzie jest raczej cicho. Dopiero w granicach 4000 obr/m i powyżej daje się odczuć ,że jesteśmy w sportowym samochodzie.
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Dość głośna praca silnika,duże podmuchy wiatru dochodząc z szyb,dość głośna praca zawieszenia z przodu,za to perfekcyjne warunki akustyczne związane z ustawieniem sprzętu audio.
~Shalak
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Coz, nie oceniam pozytywnie, bo dla wiekszosci ludzi halas silnika to zla sprawa, ale akurat mi sie podobalo, ze mnie slychac z daleka ;)
~Pschemoo
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Do 3 tyś obrotów cisza potem nie silnik ale mój ładny i lśniący wydech słychać (zwłaszcza jak przy 4,5 tys. odpuszcze gaz). Powyżej 120 km/h robi się głośniej
~jagoda z kalisza bono21@poczta.onet.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
dobre fajnie chodzil na redukcjach i 2000 obrotow mialem delikatne super brzmienie drgala mi blacha oslona 1 tlumika bula lekko poluzowana to bylo to
~diablo43
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Powyżej 5 tyś.obrotów dość głośno,ale nawet dla mojej żony ten dźwięk się podoba.Jak bym mógł to zaczynałbym jazdę od 5tyś. obrotów
~zbrojek17@tlen.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
To zależy. Mi sie podoba szczególnie pow. 4 tyś.obr./min piękny dźwięk aż żal by było wyciszać
~łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Mam sportowy tłumik i do tego już dziurawy chyba zmienię na zwykły:)
~Filip
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Jak na tak małe auto jest całkiem cicho. Silnik słychać przy wysokich obrotach.