Lista ocen Hyundai Sonata II (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ADASZELAZNY@HOTMAIL.COM
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
1 POWAŻNA USTERKA SPOWODOWANA DZIĘKI SERWISOWI HYUNDAI-BMW PROĆ CZĘSTOCHOWA ( ZEPSULI MI ROZRZĄD- NIE WIEDZIELI ŻE NALEŻY USTAWIĆ WAŁKI .... ACH NACIĄGNELI MNIE NA OKOŁO 4000 ZŁ, WYMIENIALI CZĘŚCI ITD, PO MOJEJ INTERWENCJI W HYUNDAI MOTOR POLAND ODDALI MI 370 ZŁ ZA ROBOCIZNĘ. ALE SAMOCHÓD BOGU DUCHA WINNY
~mar_przem@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 125KM 92kW
odpukać - nie było żadnych poważnych usterek, nie zawiódł mnie nigdy - oby tak dalej. Niestety pokazuje się rdza na dole drzwi, może dlatego, że nie mam garażu, ale Peugeota miałem z 1992 r i żadnych problemów z rdzą nie było
~piotrus@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 95KM 70kW
praktycznie powazne usterki mialem tylko na wlasna prosbe. jeden raz padl apart zaplonowy. wiecej problemu bylo ze zdiagnozowaniem niz naprawa. Kilka razy sciagalem auto zanim znaleziono usterke.
~Cosmic positivkaATinteria.pl
Sedan 3.0 i V6 142KM 104kW
zero problemow, silnik pszczolka, choc nie powinno sie uzywac zalecanego przez producenta Castrol Magnatec 10W40- silnik wyraznie glosniej chodzil. Polecam olej Valvoline.
~Piotr
Sedan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Problem z ustawieniem rozrządu ... tylko serwis ... nawet Boshserwis wymiękł! Ceny napraw podobne, a nawet niższe!
~Krzysztof
Sedan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Słabą stroną silnika jest delikatna głowica, psuje się co 100 tys. km, zawieszenie wymaga częstych napraw, ala to są POLSKIE DROGI!
~ma
Sedan 3.0 i V6 142KM 104kW
jeszcze nie mialem ale chyba mankamentem jest skrzynia... kosztowna naprawa jak cos...
~jstoki@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 95KM 70kW
Po 60 tys poleciała skrzynia (manualna) , po 115 tys sprężyna w zawieszeniu.
~stefanek
Sedan 2.0 i 16V 139KM 102kW
ten rozrząd psuje całość dobrze że nie rozwala zaworów
~pawelw@dabrowa.pl
ocena za 0.5 roku jakie go posiadam