Lista ocen Hyundai Sonata III (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kubapsuj
Sedan 2.0 136KM 100kW
mam ją tylko rok, ale zrobiłem już prawie 3tys km małymi i długimi trasami. specjalnie o nią nie dbam jak trzeba to i przyciskam mocniej. poza naprawami które wykonałem zaraz po zakupie (łożysko hamulce rozrząd wydech swiece itd) i spowodowanych wypadkiem nic się nie zepsuło
~jooint@wp.pl
Sedan 2.4 146KM 107kW
w tym aucie drobiazg moze spowodowac ze nie ruszysz:D kiedys cos sie stalo z jakims mikro chipem w komputerze:D na nieszczescie bylo to w chorwacji. wracalem wypozyczonym forem jakims malym. No ale gwarancja obejmuje bezplatne naprawy u autoryzowanych dealerow na swiecie
~Krzysiek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Wykończenie auta bardzo dobre - nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy, użyte plastiki są dobrej jakości. Jedynie skóra na kierownicy i gałce zmiany biegów przy intensywnej jeździe w mieście bardzo szybko się zużywa. Brak jakichkolwiek usterek.
~dymas666@vp.pl
Sedan 2.0 i 139KM 102kW
Żadnych drobiazgów..... Nie, no jeden jest, ale to chyba tylko w moim egzemplarzu. Obrotomierz raz działa raz nie. Elektryk powiedział że zimne nity się tworzą na zegarze. Było lutowane, działało długo ale znowu się to zaczęło, raz działa raz nie ;)
~roomzeis
Sedan 2.5 V6 160KM 118kW
Raczej bezawaryjnie. Palą się za szybko żarówki w przednich lampach, ale to może wina jakiegoś defektu. Drobna elektronika i elektryka nie szwankuje, ale problemowy jest przełącznik wycieraczek przy kierownicy. Ja już wymieniłem drugi..
~piotrw
Sedan 2.7 178KM 131kW
Auto nie jest usterkowe. Wszystkie przyciski i przełączniki bardzo dobrze wykonane wszystko działa nie odpada. Przez 2 lata użytkowania jedynym mankamentem był padnięty prędkościomierz. Wymiana czujnika 100zł czujnik + 50zł robocizna.
~e-tomek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Dużo nie było, pewnie normalne, ze względu na przebieg - wiek, cewka padła, kable zapłonowe, zaciski hamulcowe, chłodnica zaczynała się powoli rozszczelniać, wydech do wymiany - no, ale to po części ... części eksploatacyjne.
~muniek.bmw@wp.pl
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
po przejechaniu 30tys. żadnych poważnych awarii, jedynie zmiana oleju, filtrów i kilku elementów zawieszenia które wiadome się zużywają a ceny części wcale nie powalają na kolana
~Daniel Mazowsze
Sedan 2.0 136KM 100kW
ale na prawdę drobne... pierdoły, ułamana klamka (jest delikatna) rysy na plastikach od paznokci dzieci i kobiety. słabsza jakość plastiku
~Soniek
Sedan 2.0 i 133KM 98kW
Rzadko psuje się cokolwiek, ale jakiś drobiazg czasem się wkradnie, np. osłony tarcz które lubią rdzewiec bądz samoregulator hamulca ręcznego